Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Visszatérhetnek a dinók?

Visszatérhetnek a dinók?

Figyelt kérdés
Nem ilyen klónozással, hanem arra gondoltam, hogy lehet elmentek űrhajóval, és mivel az űrben gyorsabban telik az idő, elmentek pl 100 millió éve, de az nekik csak 20 év volt mondjuk, és visszajöhetnek bármely percben. És akkor mi lesz velünk? Kicsit tartok ettől.

2023. okt. 9. 21:34
 51/93 anonim ***** válasza:
86%

A választ megkaptad, de sikerült a trollkodással már 50 választ generálni.

Az alaszkáshoz képest ez még piskóta, de lesz ez száz is, ahogyan elnézem.

Megismétlem: az addig ismereteink teljes egészét kukába kellene dobni, mert semmi sem igaz, mindenben tévedünk. És még akkor is őrület lenne minden hagymázós agymenésed.

2023. okt. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/93 A kérdező kommentje:
51: látom nem megy át a lényeg. Ami az hogy gondolkodni kellene!!! Mondanak sokmindent maradjunk annyiban. Aki azt se hiszi el hogy az űrben másképp telik az idő mondd meg mit mondjak arra???? De legalább ez amit írok hogy a telefon is folyamat gondolatot olvas ebből tudhatnátok hogy bármi lehetséges ezen a világon. Mert nem hiszem el hogy veletek nem volt még ilyen sohase eddig. Vakok vagyok és nem is tudjátok. Amúgy jártam már pszichiáternél sose mondta hogy értelmetlen amiket mondok
2023. okt. 10. 15:23
 53/93 A kérdező kommentje:
Ezt az utolsót már bánom hogy leírtam mármint a pszichiátert
2023. okt. 10. 15:24
 54/93 anonim ***** válasza:
88%
Nem kell bánni, egyértelmű a válaszaid alapján, hogy jártál már ilyen intézményben!
2023. okt. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/93 A kérdező kommentje:
54: Nem intézmény volt de mindegy hagyjuk régen volt már
2023. okt. 10. 15:29
 56/93 anonim ***** válasza:
89%

"Ami az hogy gondolkodni kellene!!!"


El is kezdhetnéd akkor, nemde?


"az űrben másképp telik az idő mondd meg mit mondjak arra????"


Semmit, mert ez csak a te szellemi deficited képzete.

2023. okt. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/93 A kérdező kommentje:
56: honnan tudod nem én találtam ki hidd el végre!!! Keress rá könyörgök
2023. okt. 10. 15:37
 58/93 anonim ***** válasza:
61%

"Keress rá könyörgök"


[link]

2023. okt. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/93 A kérdező kommentje:
58: Miért rakja mindenki ezt be???? Ennyi idő alatt rá is kereshettél volna! Úgy látom már aki igazat ad nekem az meg se mer szólalni? Tudod mit ne is keress rá nem akarok neked rosszat hogy itt kínos legyen igazad adnod nekem. Legyen meg az akaratod
2023. okt. 10. 15:48
 60/93 anonim ***** válasza:
100%
Én állítottam, hogy az űrben másképp telik az idő, vagy te?
2023. okt. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!