Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Visszatérhetnek a dinók?

Visszatérhetnek a dinók?

Figyelt kérdés
Nem ilyen klónozással, hanem arra gondoltam, hogy lehet elmentek űrhajóval, és mivel az űrben gyorsabban telik az idő, elmentek pl 100 millió éve, de az nekik csak 20 év volt mondjuk, és visszajöhetnek bármely percben. És akkor mi lesz velünk? Kicsit tartok ettől.

2023. okt. 9. 21:34
 71/93 anonim ***** válasza:
100%
69. Tudod, van az a vicc, aminek az a poénja, hogy Egyetértek.
2023. okt. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/93 A kérdező kommentje:
71: ez tényleg nagyon vicces el kell ismernem
2023. okt. 10. 17:18
 73/93 A kérdező kommentje:

70: rengeteg könyv cikk, tanulmány szól erről higgy nekem! Sokan gondolkodtak már ezen, magam is mióta hallottam mert érthetetlen dolgok ezek! Keresek majd csak most dolgozom hamarosan sok dolgom lesz! De azért figyelek mert bár sokan támadnak érdekes dolgokat is írtak többen pl ez a vicc itt az előbb. Ígérem tényleg küldök linket még ma!

Megértem és elfogadom ha olyan szól hogy bajom van akinek számítok hidd el! A munkámban mi lenne velem? Minden évben megvizsgál az orvos itt! Szerintetek nem tűnt volna fel? Van nekem önkritikám.

2023. okt. 10. 17:26
 74/93 anonim ***** válasza:
90%
Hát persze pistike. Hát persze.
2023. okt. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/93 A kérdező kommentje:
Mi persze? Ez nem értem amit most írsz. Ne pistikézz kérlek ez megalázó
2023. okt. 10. 17:33
 76/93 anonim ***** válasza:
92%
Lacika! Azt akarta írni, hogy osto…, jaj bocs modi, nem írom…, szóval hogy kételkedik a szavaidban Józsikám.
2023. okt. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/93 A kérdező kommentje:
76: érthetetlen miért jó nektek ha lehülyéztek nyilván nem a név a gáz maga hanem maga az hogy hülyének néztek. Plusz honnan szeditek hogy fiú vagyok. Kételkedni lehet nyilván én is kételkedtem azért jöttem rá ezekre! Kételkedés nem egyenlő folyamat alázgatással
2023. okt. 10. 17:46
 78/93 anonim ***** válasza:
54%
Egyes tudósok szerint a távoli jövőben ilyen állatok fognak élni a Földön: https://www.youtube.com/watch?v=Jp8YeVfqd7g
2023. okt. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/93 A kérdező kommentje:
Na befejeztem a munkát mára vagyis pontosabban 10perc és indulok haza! A tanulmányt nem találtam meg amit ígértem keresem még. Vagyis 10ig még lehet vissza kell jönnöm munkába, addig hívhatnak még de a hazafele úton ami egy óra kb, már kezdhetek akár keresgélni, noha akkor inkább gondolkodni szoktam
2023. okt. 10. 20:51
 80/93 A kérdező kommentje:
78: ez valami lenyűgöző, nagyon tetszik köszönöm. Sok kérdés felmerült bennem most ezáltal
2023. okt. 10. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!