Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csinálnátok a helyembe?

Mit csinálnátok a helyembe?

Figyelt kérdés

Jelenleg 28 éves vagyok és mintha különféle ösztönök ébredtek fel bennem.

Volt mikor még 16 évesen vagy akörül még a városi könyvtárból loptam egy könyvet akkoriban kicsit más voltam meg más stílust is követtem de azóta mintha azért sokkal jobban megváltoztam meg meg is tértem.

És mintha néha valami bennem megszólal vagy azt súgja , hogy vigyem vissza a könyvet.

Vissza is vinném még nem is.

Csak az jut az eszembe, hogy mivan ha esetleg kérdőre vonnak , hogy miért vittem vissza?

De az is eszembe jutott, hogy egy nagy borítékba belerakom írok bele egy üzenetet és úgy vissza juttatom valahogy vagy akár oda adom saját kézből valakinek vagy akár egy olyannak akit ismerek és ő is ismer engem meg szerintem nagyobb pozíciót is betölt.

De aztán mivan ha hülyének néznek , hogy egy olyan könyvet viszek vissza ami már kicsit meg van tépve vagyis hiányzik róla az legelső oldal a könyv borítója azt hiszem az.

Meg ha vissza is vinném akkor mégis milyen üzenetet hagyjak mert valahogy valahol úgy érzem, hogy mintha nyomasztana ez az ügy ez a dolog magamba azt hiszem és egyébként meg sokszor eszembe jutott már ez a történet amit most leírtam.



2023. nov. 21. 22:52
 1/1 anonim ***** válasza:

Miért kérdeznék meg, hogy miért vitted vissza? Teljesen normális, ha valakinek lelkiismeret furdalása van, ha valami olyat csinált, amit nem kellett volna és megpróbálja helyrehozni. De egyébként meg akkor se lenne semmi, ha megkérdezik, elmondod, hogy miért vitted vissza, nem olyan bonyolult.

Szerintem túlgondolod amúgy, valószínűleg csak simán visszaveszik vagy azt mondják, hogy ennyi idő után már maradjon nálad, ha nem kell nekik.

2023. nov. 22. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!