Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csak én érzem azt hogy semmi...

Csak én érzem azt hogy semmi értelme az életemnek?

Figyelt kérdés

És itt most nem sajnáltatni szeretném magam, csak szimplán érdekel, hogy valakinek volt e vagy van e hasonló érzése ,egyszerűen semmi másra nem vágyok csak hogy ne keljek fel holnap, azért imádkozok minden este, hogy valaki más helyett aki például halálos beteg ,én haljak meg helyette


Egyszerűen azt érzem hogy semmi nem fog jóra fordulni az életemben, folyamatosan negatív dolgok érnek, pedig a pozitív dolgokra fókuszálok , van más is ebben a cipőben?



dec. 7. 22:27
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%
Pszichiáter tud segíteni a kérdésben.
dec. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Cameroon ***** válasza:
Beszélgess nálad mélyebb helyzetben lévő emberekkel.én is szoktam így lenni persze én pl utálok bejárni a munkahelyemre .
dec. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Hát úgy érzem itt az se segít… de azért köszi a választ.


Egyszerűen minden akkor és úgy történik ahogy nem kell..hiába tűzök ki célt..mert valami mindig közbe jön

És hiába hiszek…és vagyok pozitív mert nem úgy alakulnak a dolgok, nem tudom mitől lehet ez, de ami másnak egy csettintés az nekem 6 év… tegyük fel szeretnék venni valamit amire vágyok és kapásból jön valami amire költenem kell így nem tudom meg venni amit szeretnék.. és persze tudom ez csak apró része az egésznek, de ha le kéne írnom az életem … hát még ha mesélném neked is hosszú lenne… nem még leírva , nem tudom egyszerűen tényleg miért történik ez.. de már gyerekkorom óta zajlik

Bármibe amibe belefogok annyira lelkes vagyok, de utána még is minden elcsesződik…egy nagy kicseszés az egész életem… öngyilkosság fel se merül bennem , a szívem szakadna meg muter és fater miatt…az emberekkel hiába vagyok kedves, szimplán semmibe néznek (szerintem a világ legnagyobb baromsága ,hogy bánj úgy az emberekkel ahogy te is várnád) én csak a folyamatos ki beszélést kapom a hátam mögött , pedig én nem szoktam senkit kibeszélni.. folyamatos kihasználás..

Hülyének nézés..szóval igen.. barátnőt is annyira kedves, udvarias ,tisztelettudó vagyok a nőkkel szemben és egyszerűen lekoppintanak mind , pedig nem is vagyok nyomulós… és személyeskedni se szeretek, de olyan fiúknak.. vannak barátnői , hogy el se tudom képzelni hogy..🤣

Nem tudom , lehet csak én bolondultam meg vagy már nem tudom , de teljesen záróra van nekem..úgy érzem lassan elvesztem minden hitem, külföldre se tudok sehogy kijutni… pedig már régi vágyam.. de egyszerűen sose sikerül , bezzeg akik szarnak a munkába és még az adott nyelven se tudnak például angolul, ők hiphop kint vannak…aztán jönnek haza 1 hét után🤣🤣 teljesen úgy érzem hogy a világ ellenem van.



Megnéztem a “ A Sunset Limited” című filmet és akaratlanul de teljesen ugyan így érzek.. sírva néztem végig a filmet , mert mintha rólam mintázták volna..aki még nem látta annak ajánlom egyébként nagyon jó film


Nos mindegy , továbbra is csak próbálok pozitív lenni, de valamiért tudom hogy hiába


Legyen szép estétek

dec. 7. 23:01
 4/14 anonim ***** válasza:
"Egyszerűen azt érzem hogy semmi nem fog jóra fordulni az életemben, folyamatosan negatív dolgok érnek pedig a pozitív dolgokra fókuszálok". Talán nem kellene tenned neked is ez ellen? Sokan voltak már mélyponton az életükben, és javarészt túl is tudtak lépni a saját nyomorukon. Pszichiáter helyett inkább pszichológussal beszélgess, mert ő valóban szembesít önmagaddal és a problémáiddal más szemszögből, nem csak felír némi nyugtatót meg antidepresszánst.
dec. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Cameroon ***** válasza:
Hit közösség is segítség lehet kicsit más szemszögből látni a világot.én néha járok nekem segít feltöltődni
dec. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Kedves 4-es szerinted nem próbálok tenni ellene? Hisz annyi pozitivitás és hit van bennem , de sehogy nem sikerül hiába akarom egyszerűen nem..és még csak nem is ostorozom magam ilyen szavakkal hogy” jaj miért mindig én, persze ez is csak velem történik)
dec. 7. 23:11
 7/14 anonim ***** válasza:
Találj magadnak valami más jellegű elfoglaltságot. Illetve tartsd észben, hogy az élet nem csak csupa móka és kacagás...
dec. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
🤣🤣🤣🤣🤣 na igen hát nekem sose volt móka az élet… mert egy perc örömöm nem volt sose, de ha végig olvastad amit írtam akkor làttad,hogy “gyerekkorom óta”
dec. 8. 00:11
 9/14 anonim ***** válasza:
Valóban? Én is mesélhetnék a "csodálatos" gyermekkoromról és egyéb nagyszerű élményeimről, amiket nem kívánok senkinek, csak nem fogok, mert túlléptem az önsajnálaton. Ajánlom, hogy te is tégy így.
dec. 8. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Én pedig azt ajánlom olvasd el még vagy 10x mit írtam… ez nem önsajnálat szimplán érdekel van e még rajtam kívül ilyen és csak arra válaszoltam amit írtál és te egyből az önsajnálattal jössz..
dec. 8. 02:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!