Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem keresi senki sem a...

Miért nem keresi senki sem a társaságom ?

Figyelt kérdés
Próbálok mindenkivel kedves, közvetlen lenni de annyira senki sem keresi a társaságom, hogy mélyebb kapcsolat alakulna ki.

#Nem keresik a társaságom
dec. 9. 23:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg csak nem találtad még meg a neked való társaságot
dec. 10. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Vagy nem lennék elég szimpatikus senkinek sem?
dec. 10. 15:39
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát valószínű, de ez nem a te hibád. Környezetváltásra lenne szükséged. Mindenesetre ha ez megnyugtat, nekem szimpatikus vagy :D
dec. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi xd hova költöztek?
dec. 10. 15:52
 5/9 A kérdező kommentje:
Költözzek*
dec. 10. 15:53
 6/9 anonim ***** válasza:

Ööö az ágyam alá...? Majd építek neked egy kis kuckót ig

Viccet félretéve csak válts sulit vagy munkahelyet, garantáltan fasza barátokra fogsz lelni!!

dec. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mert TE nem keresed mások társaságát.
dec. 12. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7-es, nem hiszem. Még mindig én vagyok, aki az összes többit is írta. Nekem is mindenki ezt mondta, mert persze mindig az áldozatot kell hibáztatni.... Na mindegy, végül aztán szartam mindenki fejére, iskolát váltottam, ahol ugyanúgy viselkedtem, mint azelőtt, csakhogy itt érdekes módon életem eddigi legjobb barátaira találtam, akik elfogadnak, tisztelnek, szeretnek.
dec. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

# 7

És mi van akkor, ha keresem valaki társaságát, de nem tanúsít felém hasonló érdeklődést?

Hozzáteszem, nem vagyok nyomulós fajta!

Ha valaki nem keresi a társaságom akkor jogosan én sem fogom erőltetni a dolgot.

jan. 5. 01:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!