Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Elmesélitek a legkínosabb...

Elmesélitek a legkínosabb dolgot/kínos dolgot ami történt veletek? Az én sztorim alul van.

Figyelt kérdés

Ma este történt. X) :

Törölköző a fejemre csavarva,csak a pizsama pólóm van rajtam,fogom az alsóm a kezembe.(A pizsama fölső hosszú,amit kell eltakar). A tesóm haverja itt van nálunk,én kilépek a fürdőszoba ajtaján,gyorsan átakarok szaladni a másik szobába alsóneműért.Valaki épp lejön a lépcsőn,én az ajtó mögé ugrok-"Jaj Istenem!". Azt hiszem apa az,ezért csak dermedten állok az ajtó mögött és várom ki lehet az... A tesóm haverja! Ő rám néz,mosolyog,mondja Heló! Én paprika vörös arccal ránézek,és én is köszönök. - Heló -aztán gyorsan becsukom az ajtót.

Iszonyú kínos volt,de nagyon jót nevettem utólag magamon. xD

Ti is mesélhettek kínos dolgokat amik veletek vagy mással történtek. :P Kíváncsian várom!:D


2010. okt. 23. 18:44
 1/4 anonim ***** válasza:
te már ilyenkor fürdesz?
2010. okt. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Háát most igen,valahogy nagy kedvet kaptam egy jó kis forrófürdőhöz. (:
2010. okt. 23. 18:54
 3/4 anonim ***** válasza:

ez aranyos lehetett:)


nekem pl az h tegnap vettem egy szövetkabátot amiben 3 csipogó volt..2-t a csaj kiszedett de a harmadikat benn felejtette:S hát mondhatom elég ciki volt amikor kifele mentem becsipogott...mindenki el kezdette engem bámulni mint vmi gonosztevőt xd:S de voltak még cikisek:D de ez történt legutóbb :Dxd

2010. okt. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Tescoban voltam... és 1 ilyen papír kapura azt hittem hogy jól odavan rögzítve... hát nem volt... szal együtt borultunk... még a biztonsági őr is nevetett... xd
2010. okt. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!