Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Most mi az istent csináljak?...

Most mi az istent csináljak? Életem legkínosabb dolga, ami történt velem idáig. Nem merek mostantól anyám szemébe nézni.

Figyelt kérdés

Pontos történés: Anyu randomul odament a gépemhez, bekapcsolta a netet, és végignézte az összes, általam kipostolt kérdést az oldalon, ismeretlen okok miatt. MIND A HÉT OLDALT, AMIBŐL A 90%-ának SEMMI KÖZE NINCS HOZZÁM. Azt mondta, hogy csak egy párat nyitott meg, nem is érdekli több, de töröljem ki mind, meg csúnyán meg is zsarolt. BASSZUS, NINCS KÖZE AHHOZ, HOGY MIT CSINÁLOK, NINCS HOZZÁ JOGA, HOGY KUTAKODJON UTÁNAM.


A kérdésekről: Igazából régebben tettel föl még cifrábbakat, nagy részüket szerelem/szex témakörben, úgy, mintha halálosan komolyan gondolnám őket, de igazából semmi közük nem volt hozzám. Az emberek nézőpontjait, véleményeit akartam megvizsgálni. Most azt hiszi, hogy már tízszer elveszítettem a szüzességemet, meg ilyesmi, ami köztudott, hogy nem így van, mert még egy teljesen érintetlen, 15 éves lány vagyok.


Megzsarolt elég komoly dologgal, ha valahogy nem tüntetem el őket az oldaltól. Elegem volt, nem fogja elhinni sehogy sem, hogy ezeknek a kérdéseknek a nagy része tök kamu. ><


Magamról annyi, hogy egy értelmes, jó gondolkodásmódú lánynak tartom magam, sosem hittem volna, hogy ilyen megtörténhet velem. Most töröljem ki az összes kérdést, és tegyek úgy, mintha mi sem történt volna, vagy esetleg egyéb? Hogy jönnék ki ebből a hihetetlenül kínos helyzetből a "legjobban"? Mit tegyek?


2010. nov. 23. 19:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Na először is odamész hozzá és felteszed neki a kérdéseket, amiket ide kiírtál ha nem tud rá válaszolni akkor meg mit pofázik bele, már elnézést a modorért! Értelmes embernek látszol. Én is olyan hülyeségeket szoktam kérdezni néha, mint az állat. De mivel ez egy anonim oldal erre találták ki, hogy ne kelljen odaállni az osztály elé, hogy srácok erre tudtok válaszolni, vagy a család elé, hogy na hogy is van ez?!

Ezért van ez az oldal, nem azért, hogy utána más belemagyarázzon, hogy mi a franc ez!!!

2010. nov. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A tanulság az, hogy legközelebb, ha valahova be vagy jelentkezve, és otthagyod a gépet, kilépsz. Azaz rákattintasz a kilépésre az oldalon, nem elég csak bezárni az ablakot, mert ha valaki ugyanazt nyitja meg (pl. levelező), általában egy órán belül még a te adataid látja, és a nevedben azt tesz, amit akar, pl. megváltoztatja a jelszavad, elolvassa a leveleidet, stb. A jelszavakat se mentse el a böngésző.


Amúgy szerintem Anyukád egy pár nap alatt elfelejti a dolgot.

2010. nov. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szívesen!
2010. nov. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!