Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Írnék egy könyvet, ha tudtok...

Írnék egy könyvet, ha tudtok ötleteket, tippeket adni hogy miről szóljon, mi legyen benne az sokat segítene. Milyen könyvet olvasnátok a legszívesebben?

Figyelt kérdés

febr. 22. 21:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szóljon egy íróról, akinek annyi fantáziája sincs, hogy kitalálja, miről írjon könyvet.

Külön emeld ki, hogy egy írónak a fantázia lenne a legfontosabb tulajdonsága, így milyen szánalmasan nevetséges, ahogy egy idiótáktól és trolloktól hemzsegő weboldalon próbál ötleteket kérni.

febr. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%
Vmi szex könyvet.
febr. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát sok érdekes kérdést láttam már itt, de azt hiszem ez joggal pályázik az év legértelmetlenebb kérdése díjra.


Komoly, hogy írni akarsz és nincs ötleted,hogy miről? Te olvastál már a névsornál bonyolultabb alkotást?

febr. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van pár ötletem, amit szívesen elmondok. ^^ Viszont előtte lenne egy kérdésem, miszerint: Ugye a szerző neve mellett, ugye az enyém fog szerepelni? :D


Amúgy jó tanács ne mások miatt írj, hanem magad miatt. ;)

febr. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Előbb jön az ötlet, utána a döntés, hogy megírod. Úgy nem lehet nekiállni ennek, hogy nincs ötleted.


Találd ki magadtól, mert ha már itt elvérzel, megírni a sztorit végképp nem fogod tudni. Az alapötlet kitalálása a folyamat legegyszerűbb része.

febr. 23. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne akarj írni, ha nincsen lila fingod se...


Már nem tudom hányadik ilyen szánalmas kérdést látni az utóbbi időben...


Nem az olvasók mondják meg mit írjon az író, hanem az író formál egy világot/történetet és az köré gyűlik a nép.


Kreativitás nélkül semmilyen alkotói ág nem fog menni. Hiszen az a lelke, motorja az alkotásnak.


Napi szinten gyűlnek a jegyzeteim, rajzaim.

31 napból 28-30 mindig van ihlet, ötlet.


Ám mástól ne várd el, hogy szádba adja a kész ötleteket, ezesetben akár egy kész történetet...

Mert az onnantól nem a tied.


Ennyi erőből maga az ötletadó maga alkotja meg a művet.


Nőlj fel és lásd reálisan:

Ilyen kérdésekkel a fejedben alkalmatlan vagy az elképzelt feladatra.

Hiszen kong az ürességtől a készleted.

febr. 23. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Miért akarsz írni, ha semmi ötleted nincs hozzá?
febr. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!