Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el a páromnak?

Hogy mondjam el a páromnak?

Figyelt kérdés

Február közepén kezdtem az új helyemen,előtte nagyon régen dolgoztam. De nem tetszik,az emberek mindenkit kibeszélnek, lenézik egymást. Nekem ez nagyon nem tetszik. Nem tudom azt csinálni hogy ne foglalkozzak vele vagy ne figyeljek oda mert kb az orrom előtt csináljàk. Ott szeretném hagyni a céget. De hogy mondjam el hogy ne akadjon ki hogy most kezdtem el melózni de már ott hagyom? Nézegettem másik munkát de sehol semmi

8órás 1 műszakosat keresek Budapesten


márc. 4. 10:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nincs más helyed, addig mindenképpen maradj, különben a párod jogosan lesz dühös, mert el kell téged tartani, mivel nem tetszik neked dolgozni
márc. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

"Nézegettem másik munkát de sehol semmi"


Ezt kötve hiszem. Amúgy nagyon egyszerű. Szépen megkéred a párodat, hogy segíten másik melót találni. Amíg nincs másik, addig maradsz a seggeden és nem nyafogsz. Bár nagyon az jön le a kérdésből, hogy azt akarod, hogy a párod továbbra is eltartson..

márc. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem tartott el sosem,miután költöztünk nagyon sokáig 3hónapig az “én” összespórolt pénzemből éltünk aztán talált munkát magának. Én csak rá 2 hónapra,de még mindig van félre tett. Így nem ezzel van a baj☺️
márc. 5. 04:15
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem ez a lényeg, hanem ha otthagyod a mostani helyedet, ki tudja, mikor kapsz másikat és minél nagyobb a munkanélküli idö, annál nehezebben vesznek fel.

Ezért is az az értelmesebb megoldás, hogy elöször keresel egy normális munkár és csak azután lépsz ki.

márc. 5. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!