Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Munkakeresés:48 éves nő...

Munkakeresés:48 éves nő vagyok,és kb egy éve nem találok munkát..ill nem vesznek fel,ahová jelentkeztem,az állásinterjúim se sikerülnek. Az idei tél egy rémálom volt..elég jók a képességeim De már nagyon lent van az önbizalmam is.mit tegyek?

Figyelt kérdés

márc. 28. 11:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%
Gyári meló.Operátor valahol.
márc. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mihez ertesz? Hol kerestel munkat? Mivel utasitanak el?
márc. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Jobangel.hu ezt a weboldalt nézd meg, aki csinálja, direkt nőknek segít munkát keresni, önéletrajzot írni.
márc. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
26%

Ezalatt az 1 év alatt mit tettél annak érdekében hogy piacképesebb legyél?


Én amikor nem találtam munkát pályakezdőként akkor 8 hónap alatt felhúztam az angolomat középfokról felsőfokra, levizsgáztam CCNA, CCNP cisco vizsgákból, építettem saját home labot ISO 27001 / 27002-es szabvány alapján amit verifikáltattam és 10 hónap után Network Sec pozit kifogtam bruttó 850k kezdőfozuért, azóta pedig 1,3 milliót keresek (2 év telt el)

márc. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Betanított, fizikai munkák, MLM, egyszerű irodai munkák, amit mindenki utál csinálni és sz@rul is fizet (pl. callcenter) vagy ha (még) jól nézel ki, akkor kiárusítod a testedet digitálisan (OnlyFans) vagy akár fizikailag is.
márc. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
54%
Ezek olyan 800 ezres tanfolyamok tanusitványok vagy több.
márc. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
*4nek írtam
márc. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
23%
Mit vallalsz be? Szex teren persze
márc. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Menj el más munkakörbe ha kell a pénz. Ha nem annyira, akkor próbálkozz tovább. Esetleg képzés vhol.
márc. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

4# es nagyon ügyes vagy!!

Tudnal segiteni mi az a ccnp stb. es milyen előtudás kell stb. Kis leírás és mit ajanlanál kezdőnek?

Az a baj fogalmunk sincs mivel kezdjük/hogy kezdjuk el..

ápr. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!