Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szgk-mat ha javításra viszem,m...

Szistvan43 kérdése:

Szgk-mat ha javításra viszem,mennyire kell megtisztítanom,kivül,belül,motorját stb ?

Figyelt kérdés

#gk-tisztítás
ápr. 18. 12:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Legyen tiszta kívül belül, de a motorhoz ne nyúlj.
ápr. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Orvoshoz se sza.os pics..val megy az ember.

Útáltam,mikor ganésan hozták a kocsit...

ápr. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Semennyire.
ápr. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha már látszik a kocsi színe és nem lakik benne egércsalád, akkor jó lesz.
ápr. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Passz.
ápr. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kívül annyira hogy ne potyogjon róla a sár, és ne legyen vastagon dzsuvás.

Belteret annyira hogy szemétkupac lehetőleg ne legyen benne, meg azét nézzen ki valahogy, jó minden porszemet nem kell letörölni de annyira legyen rendben hogy ki lehessen látni belőle, szélvédő legyen tiszta, tükrök kijelzők és az ülés se legyen vastagon dzsuvás.

Motortérbe nem kell csinálni semmit, nem is nagyon szabad csak úgy végiglocsolni, majd Ők megtisztítják ott ahol nekik kell, vagy ha szétfröccskölődött benne az olaj akkor úgy is elküldenek egy helyre ahol ezzel foglalkoznak és ott megtisztítják normálisan.

ápr. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én elég tisztán tartom alapból is a kocsit. Bár legutóbb egy új szerelőhöz vittem aki nem tisztán adta vissza. De mivel jól megcsinálta amit kértem és még nem is kért sokat így egy szót sem szólok.
ápr. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én egy évben egyszer mosom le az autót, akkor is csak családi nyomásra. Ha szerelőhöz viszem az autót akkor meg pláne nem, hiszen mielőtt visszakapnám az autót lemossa a szerviz.
ápr. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!