Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Helyesen cselekedtem? Szájba...

Helyesen cselekedtem? Szájba vertem apámat úgy, hogy kiköpte a fogát.

Figyelt kérdés

anyámat szídta, akivel éppen válófélben van, és én mondtam neki hogy a te jó édes anyukád a ringyó, erre megütött, és elkezdett fenyegetni, hogy nevelőotthonba küld, meg mittomén én hova... (persze én ezzel a gec*ivel el nem megyek sehova, hiába akar magával vinni válás után, mondván, csak ő tud megnevelni...), na erre tiszta erőmből, szájba vertem, de úgy hogy szó szerint kiköpte az egyik foga végét (sportolok, és kondizom is). ez volt 3 órája, akkor rögtön elment, nem tudjuk anyámmal hova, de van egy olyan érzésem, hogy haza nem jön. szerintetek jól tettem amit tettem?


16.5/F


2010. okt. 31. 11:56
 1/7 anonim ***** válasza:
A lényeg az, hogy szerinted nem jól tetted, máskülönben nem írtál volna ide.
2010. okt. 31. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
28%
nem igazán, mert ugyan a helyzetet megoldotta, de így pont olyan lettél mint ő.
2010. okt. 31. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
első, szerintem helyesen cselekedtem... de ha már itt van ez az oldal, kikérem mások véleményét is, hogy vajon mások szerint is helyes volt e... hát figy, nem lettem olyan mint ő, soha nem lennék olyan fattyú...
2010. okt. 31. 12:04
 4/7 anonim ***** válasza:
jól!
2010. okt. 31. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kár hogy nincs puskád otthon :(
2010. okt. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 cevapos10 válasza:

Szia!


Véleményem . Ha nem nevelő apád volt akkor én is kicsit elgondolkodnék ,hogy vajon jól tetem .Végére arra jönnék rá hogy igen .Anya csak 1 van .Ha nevelő apa akkor meg érdemelte.


Utcso Hozzá szóló

Kár ,hogy nincs otthon puskád XD

2010. okt. 31. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
jól bizony! állj ki magadért és a szeretteidért! én sajnos lány létemre nem tudok..
2011. jún. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!