Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ettetek már meg több deka...

Ettetek már meg több deka csokit (fáradtságtól) örömszerzés céljából?

Figyelt kérdés
Én most megtettem. :/
2010. nov. 4. 19:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem,nem szeretem annyira a csokit.Ha ilyenem van,pizzát rendelek.
2010. nov. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%

Váljék egészségedre!:)

Pár kockát már kaptam be, hogy jobb kedvem legyen, de ritkán megyek neki a csokinak. Inkább pizza boros kólával (bármilyen parasztosan is hangzik:)). Úgy be szoktunk piálni az emberrel, hogy írtó jó szexcsatáink vannak utána(:DDD)

2010. nov. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
A boroskólától én elalszom:-))))Amúgy sajna imádom a csokit,és van hogy nem tudok megállni pár kockánál:-((((Pedig a súlyomnak nem hiányzik,de ilyenkor annyira jól esik:-)
2010. nov. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Én inkább sós párti vagyok, elég ritkán eszem édességet. Ha jobb lett tőle a kedved, jól tetted, hogy megetted!:)
2010. nov. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Én túrórudival szoktam vidítani/jutalmazni magam.


Van, hogy elfogy egy csík egy nap alatt (7 darab).


De már leszokóban vagyok, hetek óta nem vettem. Tudom, ha vennék egy csomaggal, addig enném, míg van. Ha meg csak egyetlen darabot veszek, akkor az csak arra jó, hogy megkívánjak még egyet meg még egyet.


Úgyhogy inkább merev fejtartással, üveges tekintettel elsétálok a hűtőpult előtt! :-)

2010. nov. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

19.19 valaszolohoz hasonloan.

Csak nalam nincs megallasa amig van a dobozba :(

igy nem is veszek csokit csak nagyon ritkan.

2010. nov. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok nagy csokievő. Az én drogom a szénhidrát, de tészta formájában. Ha nagyon magam alatt vagyok, főzök egy adag tésztát, csinálok rá sajtmártást, és betolom egy az egyben. Esetleg még chips + tejföl, az a másik ilyenem.


Na de a boroskóla nagyon nem az én italom :) Akkor inkább egy jó sör, szigorúan üvegből :D

2010. nov. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!