Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mért ítél el mindenki, azért...

Mért ítél el mindenki, azért mert rendőr akarok lenni?

Figyelt kérdés

Gyerek korom óta ez az álmom.... (bizonyos okok miatt)

Akárki meghallja egyből hátat fordít vagy fintorog... Miért?

Tudom, hogy mindenki utálja a yardokat, de nem mindegyik szemét! Mért kell általánosítani és ítélni?


2010. nov. 7. 15:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert álltalába bunkók,szemetek a rendőrök..sztem azért
2010. nov. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Azzal tisztában vagyok... De ők is csak emberek....

Én azért teszem fel az életem erre a hivatásra, hogy megakadályozzam azt, amiben én nőttem fel...(családon belüli erőszak) ugyse tudom megakadályozni, de ez hajt!!!!

2010. nov. 7. 15:37
 3/5 anonim ***** válasza:
83%
Lehet h emberek de f@szfejek. Az is lehet h van köztük rendes de én még nem találkoztam olyannal. A másik h rendőrnek nem az eszéért megy az ember...
2010. nov. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Azért általánosítanak , mert az emberek ilyenek. Ha egy rendőr bunkó volt velük akkor az összes rendőr bunkó. Ennyi erővel ha a szakács elsózza az ételt akkor az összes elsózza, ha pék megégeti a kenyeret akkor az összes megégeti. Ilyenkor azonban nem működik az általánosítás. Még az óvodában is kiválasztanak egy gyereket akit az összes utál. Ez így van minden közösségben. A nagy magyar közösségben a rendőr az a gyerek akit utálnak. Ez a gyerek lehet akármilyen rendes tiszta szófogadó, akkor is utálni fogja a többi gyerek. Aki meg nem utálja, az is szidni fogja mert akkor a többi gyerek őt is utálja.

Másik példa, hogy az MSZP-t sokan szeretik, de nem merik vállalni mert akkor megbélyegzik őket mindenféle hazaárulónak, és inkább ők is szidják.

A rendőrség, tűzoltóság stb. még mindig egy biztos állás. Nem fognak indok nélkül kirúgni, megkapod a szabadságod, fizetik a táppénzt ha beteg vagy, jogaidat megkapod mindig, kedvezményesen mehetsz el nyugdíjba stb. stb. Nem úgy mint egy igazi magyaros vállalkozónál, aki minimálbérrel jelent be / ha bejelent / és azonnal kirúg ha beteg leszel.

Több alkalmi munkából élő és munkanélküli ismerősöm mondta, hogy akkor volt bolond amikor fiatalon nem ment el rendőrnek.

Véleményem szerint nem az a hülye aki rendőrnek megy hanem az aki nem megy a mai gazdasági viszonyok között.

2010. nov. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 UM4 ***** válasza:
100%

mert a rendőrködésben van egy nagy csapda:

esküt tesz a törvényre pedig sejthető h a törvények bizonyos hányada rossz, a jogszolgáltatás nem rendőri része sem tökéletes

vagy nem tartja az esküjét és azért érzi rosszul magát v tartja és a rossz törvények miatt...

vagy nagyon erős jellemnek kell lenni vagy idővel lelki torzulásokat szenvedhet el

legyél jó rendőr

2010. nov. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!