Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem szereted a karácsonyt?

Nem szereted a karácsonyt?

Figyelt kérdés

Én nem szeretem. Igazából csak az ajándéknak örülök. Örülnék, ha legalább eltalálnák a szüleim, de nem nagyon szokták.

Van családom, de nem nagy dolog nálunk az ünnep, nem szoktunk ilyen meghitt dolgokat csinálni.

Mellesleg más ünnepet se szeretek. Felesleges felhajtás.

Pénzem se nagyon van ajándékra. Saját dolgaimra (kicsit önző vagyok, tudom) sincs elég pénzem.

Persze ha lenne pasim, lehet hogy szeretném az ünnepet. Nem tudom..

Még valaki? Miért nem szeretitek a karácsonyt vagy egyéb ünnepeket?


2010. nov. 24. 09:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ugyan ezért utálom pont, amiért te is. ;)

Egyébként egy pasi nem old meg semmit... sőt

2010. nov. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én iiimmááááddommm a karácsonyt....imádom azt a sok sürgést forgást sütést főzést ajándékbecsomagolást és azt amikor bejövünk a házba sok gyertya világít csillagszórók fények és persze a gyönyörűen feldíszített fa csillog-villog és a sok értékes szép ajándék a fa alatt mindig esik nálunk karácsonykor a hó nálunk a családban mindenki iszonyatosan szereti egymást és amikor ég a kandallóban a tűz meleg van...Ennél nincs jobb...:)
2010. nov. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

én is ugyanezért utálom, mint te Kérdező :D

15/f

2010. dec. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!