Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak amikor nagyon...

Mit csináljak amikor nagyon fáradt vagyok?

Figyelt kérdés

kávé nem....energiaital ne....drog nem.....

és nehezen birok elaludni...még a nagy fáradtság ellenére is....:(


2011. jan. 31. 16:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
aludni nem tudsz?Vagy energiád nincs?
2011. jan. 31. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
is-is....ebből is 1 kicsi abból is...
2011. jan. 31. 16:54
 3/11 anonim ***** válasza:

Szerintem végezz valami testmozgást, nálam ez mindig bejön.

Futás, biciklizés, fekvőzés stb.

2011. jan. 31. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Mivel fáradt vagy, pihenned kell, de nem tudsz aludni, ami lehet olyan ok miatt is, hogy tudat alatt feszültek-dolgoznak- az idegeid. Tanácsom egy kiadós sírás(ez a természetes folyamat) vagy egy nyugtató(ez már nem természetes, de hatásos.)
2011. jan. 31. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
92%

Vitaminhiányod van...


Szedj valamilyen vitamin-komplexet és sok C-vitamint!

2011. jan. 31. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
81%

Ha már fáradt vagy, akkor túlsokat nem tehetsz, mint pihensz.

Ugyanis a fáradtságot csak megelőzni tudod, minden más kísérlet az elmulasztására csak későbbi olaj a tűzre.

Azért szokták a kis szüneteket beiktatni, még ha nem is fáradt még az ember, mert jobb, mint akkor leülni, amikor már nem bír állni.

Alvásra a tejet javaslom, meg az időbeni lefekvést, és a rendszeres alvást.Legyen meg az a 7-8 óra, de ne sokkal több ,vagy kevesebb.A délutáni alvástól csak borul a bioritmusod.

Fáradtságra pedig a szőlőcukrot, és max a teát.Enyhülés még a fürdő is,de ha csak melegvizes, az szintén elálmosít.

Szóval inkább jól kell beosztani az erőt, és akkor nem kell a plafont nézni a fáradtságtól.

Meg ha fizikailag fáradékonynak érzed magad, akkor lehet nem megfelelően viszed be a vitamint se.Pl. az alapokat pótold gyümölcsökkel.

Meg a frontérzékenység is odavágja az embert.Én pl. pörgök, ha hidegfront van,és aluszékony vagyok, ha meleg.

2011. jan. 31. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
verjed ki! :D:D
2011. jan. 31. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Az is olaj a tűzre. (Később is fáradt leszel, hullafáradtan meg majdhogynem szétrobban tőle a fejed.)
2017. jan. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Egy energiaitaltól nem lesz semmi bajod, egy kávétól meg pláne nem.
2020. ápr. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hangsúlyozom EGY!
2020. ápr. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!