Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nézik ki mindenhonnan...

Miért nézik ki mindenhonnan az emosokat?

Figyelt kérdés

Bárhova megyek a baráti körrwl, akik szintén emosak, mindenhol furcsán néznek ránk és kinéznek emberek minket illetve közösségekbe nehezen fogadnak be, buszon elülnek mellőllünk. 16 éves lány vagyok, bár ez nem számít. Nem vagyunk rosszabbak mint mások, csak emosak vagyunk, ennyi az egész.


Nem értem az ugynevezett normális embereket, akik hajtják az amerikai álmot, gürcőlnek egész életükben csak azért, hogy eltartsák a gyereküket és a családjukat. Nyalnak a munkahelyen a főnöknek, karrieristák, azt lesik melyik kollega mennyivel kap többet milyen kocsija van, milyen új nője. Összefoglalva élik azt a sivár életet amibe Én nem vagyok képes beletenni magamat, nem tudom átérezni az érzéseiket, nem értem tettüket. Mindezekért Én rosszabb lennék ? Nem hiszem. Mi másban leljük kedvünket. Nem bírom azt az életet amiben a legtöbb ember jól érzi magát, nem iszom le magamat a hétvégi diszkóban, nem járok mekibe mert útálom, de ettől még miért vagyunk rosszabbak. Nem értem.


2011. márc. 2. 01:37
1 2 3
 21/24 anonim válasza:

7:17 válaszára reagálva, a merj más lenni szöveghez.

nekem olyan fura ez a másság, hiszen nem az. az emosokat, én legalábbis, nem tudom megkülönböztetni egymástól! Persze értem én, hogy a kamaszkor az útkeresés, ami együttjár a majmolással, de ezt ne nevezzük már másnak!

Drága "emos vok"! Látod részben megadtad a választ. a nagy lázadás közepette azért megtanulhatnál fogalmazni és helyesenírni. Később ha kinőtted ezt a korszakot, hidd el baromi nagy szükséged lesz rá.

2011. márc. 4. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Emosok ! Megszeretném kérdezni nektek milyen a kapcsolatotok a szüleitekkel ?

Kösz !

2011. márc. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:
Azért mert hulladékok vagytok. Minden ellen lázadtok holott eltartott tizenévesek vagytok akik jó dolgukban azt sem tudják mit csináljanak. Eszetek semmi, erőnlét semmi. Semmire sem vagytok jók. Hogy bírna egy vasággyal negyven kilós kis fiúlány állni a gyártósor mellett pl.? Tíz perc után elájulna :D
2011. okt. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 Kisjuhász Richárd válasza:

Azért néznek le mert külön állo hitünk és stílusunk van....

Ne hidd el azokat a szarságokat mint pl hogy te nézel le másokat meg hogy kinövöd...

Én 2 hónapja estem bele az EMO-ba és sok minden változott meg az élrtemben...

Ne foglalkozz azzal ha lenéznek ...

Ha meg csak azert vagy EMO mert tetszik a ruházat akkor szerintem mondj le az EMO-rol...

Az EMO-k nem feltétlen kinézetre EMO-k...

2016. márc. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!