Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tehetnék, hogy a tág...

Mit tehetnék, hogy a tág környezetem ne nézzen le, ne undorodjon tőlem?

Figyelt kérdés
Tudni kell rólam, hogy kiskorom óta visszahúzódó természetű lány vagyok. Nagyon ritkán nyílvánítom ki gondolataimat. De azért mindig vigyáztam, ápoltam a megjelenésem. Mindig vigyázok arra, hogy jó legyen a megjelenésem, mégis sokszor lenéznek, megvetnek, habár az ápolt külsőm mellett folyamatosan továbbképzem (tanulok) magam, mert nem akarok buta lenni. Mit tehetnék mindezek megváltoztatása érdekében?
2011. márc. 8. 17:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Növeld meg az önbizalmad, és nyiss az emberek felé.

Kizárt dolog, hogy így vélekednének rólad, az alapján, amit leírtál, csak bebeszéled magadnak.

Ez nem igaz, nem néznek le, főleg nem undorodnak tőled!


Majd idővel kicsit lehiggadsz, és jobb lesz.

Próbálj meg barátokat szerezni, és sz.ni arra, mit gondol rólad a "tágabb környezet", úgy mint: vadidegen emberek.

2011. márc. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nincs azzal baj,ha visszahúzódó,zárkózott ember vagy,nem is feltétlenül kell rajta változtatnod. Amint írtad,ügyelsz az ápolt,jó megjelenésre tehát magaddal elégedett vagy,és ez a lényeg.
2011. márc. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 krameri ***** válasza:

Hány éves vagy?

Nem leszel buta, ha nem képzed tovább magad!! Ez ilyen stréber hozzáállás(megnesértődj), lehet, hogy ez a baj, hogy folyton tanulsz, senkivel nem beszélgetsz. Ha kitűnő tanuló vagy, és tényleg kilógsz a többiek közül, akkor azért tartózkodhatnak tőled a többiek. Építs barátságokat a környezeteddel, ne kizárólag tanulni menj az iskolába. Persze ne hagyd abba a tanulást, az kell, de tarts mértéket.

2011. márc. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
22 éves vagyok. Megértem a feltevést, szerintem nem tanulok tulzásban, hiszen csak közepes tanuló vagyok. Ám mindig akárhogy próbáltam beilleszkedni 1 társaságba, nem sikerült. Számos esetben kigúnyoltak, megaláztak nálam minden szempontból alacsonyabb, felsőbb emberek
2011. márc. 8. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!