Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tetszem neki? vagy rosszul...

Tetszem neki? vagy rosszul veszem le a jeleket? Bövebben lent

Figyelt kérdés

van egy fiu akit nyáron felvettem msnre egyiskolábajárunk eleinte nem nagyonakart velem beszélgetni msn en majd egyre kedvesebbet lett és egésznyáron sokat beszélgetünk de utánaink nemirtamneki mert közben összejöt egy lányal mertgáznak éreztem h mindig énirok aztán szilveszterkor egyhelyenvoltunk és beszélgetünk meg énekelgetünk szoval jol elvoltunk utána már iskolába mindig nézet ésköszönt nekem mosolyogva sokszor voltolyan h a barátnöje ölelte ésközben engem nézet vagy smároltak éskinyitota a szemét és engem nézett elégrégota együttvanakmár ésnemtudom hova rakni a dolgot azota voltunk mégegybulin ottis beszélgetet velem kereste a társaságom táncoltisvelem de otvolt a barátnöje elégcsunyán is nézet rám. Mégegyfurcsa dolog ha a barátnöjével van nemköszön csak ha egyedülvan.

Mostanában egyrefeltünöbben néz és egyrekevesebbet látom eggyüt a barátnöjével nemtudom h érdemes e valamire várnom vagy hagyjamezt? ésmivan ha félreértem a dolgokat?


2011. márc. 9. 21:29
 1/1 anonim ***** válasza:
Neírdegybeadolgokatoké?
2011. márc. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!