Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit írjak egy kérdés megválasz...

Mit írjak egy kérdés megválaszolójának? :D

Figyelt kérdés

Feltettem egy kérdést. Válaszolt rá egy srác (meg még sokan:), és amit leírt abból az derül ki, hogy elég jófej. Szívesen megismerném. De írjak neki privát üzenetet? Szánalmas! És ha leírom, hogy "rendesnek tűnik, szívesen megismerném, merre lakik..."? Szerintem elküld melegebb éghajlatra (én is lehet ezt tenném). Mit írjak neki? :D

Ja, mielőtt elkezdené valaki, nem vagyok csúnya se kövér csak magányos.


2011. márc. 11. 20:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha jófej, akkor nem fog elküldeni :)
2011. márc. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
na látod ..ezzel kezd...magányos vagy.csak ne így konkrétan.meg sose légy elsőre őszinte(gondolom arra amit írtál h megismerlek meg ilyenek)fokozatossan kialakul az köztetek.az érzelmet sosem szabad erőltetni!
2011. márc. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tartanám szánalmasnak a privát üzit.
2011. márc. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
oké, de hogy kezdjem? :D
2011. márc. 11. 22:35
 5/5 anonim ***** válasza:
ne ezen tipródj hanem írd meg azt jó napot
2011. márc. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!