Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A fiamról lenne szó. Azt...

A fiamról lenne szó. Azt mondta, hogy amikor felszólítják olvasni akkor van olyan szó amit nem tud kimondani. Ki akarja, de nem jön ki a száján.13 éves a fiam. Van valakinek tippje, hogyan lehetne enyhíteni ezen vagy elmulasztani?

Figyelt kérdés
2011. márc. 15. 18:32
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
mondjuk szerintem gyakorlásként olvasson nektek fel a gyerek mondjuk állva h szokja azt h nézik vagy ilyesmit.minnél jobban megszokja h ráfigyelnek annál kevésbé lesz idegés bár szerintem.de valahogy próbáljatok rá hatni.
2011. márc. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
nekem is volt egy szigorú tanárom .nem szerettem mert mindenen képes volt úgy ordítani h csak álltunk és néztünk.és a versmondás nagyon nem ment mert mindég az volt a fejembe ha elrontom leorít meg ugye nem szerettem kiállni az osztály elé.és de a tanár mindég mikor szavaltatott minket velünk szembe krétával rajzolt egy pontot amit néztünk mikor szavaltunk az osztály elött és az érdekes módon segített szinte mindenkinn.na most valami ilyesféle dolgot próbáljatok kitalálni ti is
2011. márc. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
de ez olvasásnál hogy megy?
2011. márc. 15. 19:28
 14/18 anonim ***** válasza:
nem az olvasásnál mondom...csak egy példát mondtam .de mondom próbáljátok a gyereket a szoba közepére állítani és olvasson fel nektek.
2011. márc. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Nos, ilyet már csináltunk és mi is tapasztaltuk, hogy szaggatottan olvas, akadozva.
2011. márc. 15. 19:32
 16/18 anonim ***** válasza:
na!!akkor ezt kel gyakorolnotok h a gyerek tudja szokni h ráfigyelnek.
2011. márc. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
értem, más ötlet a gyakorláson kívül? mert ez időbe telik, de egy 13 éves számára elég kínos amikor olvas és megáll, mert nem tud egy szót kimondani
2011. márc. 15. 19:38
 18/18 anonim ***** válasza:
szerintem más nincs.az viszont szerintem jó jel h kínos neki mert azt kell valahogy megszoknia.de mondjuk még lehet azt h olvasson sokat hátha minnél jobban olvas talán nem akad le.esetleg nyugottan próbáljon olvasni.minden mondat végén vegyen rendes levegőt h kicsit nyugodjon.
2011. márc. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!