Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy képzeli a legtöbb ember...

Hogy képzeli a legtöbb ember hogy joguk van ítélkezni mások felett bele szólni mások életébe és ócsárolni őt főleg akkor ha egy vad idegen akivel sose találkozott?

Figyelt kérdés

Tényleg ennyire unatkozik mindenki hogy képes reggeltől hajnalig itt ülni és azt keresni kibe lehet bele kötni?

Ez miért szül még csak 20 éves? Ez miért akar a barátjánál aludni stb stb. Mintha bármi köze is lenne egy vad idegen embernek a másik életéhez. Mi lenne ha megpróbálnánk ítélkezés helyett normális válaszokat adni ha meg képtelenek vagyunk erre minek járunk ide? Tényleg csak az a lényeg hogy minél több emberbe bele kössünk? Az embernek lehet más a véleménye és nem kell mindenben egyet érteniük hiszen mindenki más és más de az sem helyes hogy csak mert más véleményen vannak az emberek egymást ócsárolják. Mi értelme ennek?


2011. márc. 18. 14:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%

Nekem az általad leírtak is véleménynek számítanak. Ha az én értékrendembe nem fér bele az, amit a másik mond, akkor reagálni fogok, amennyiben úgy tartja úri kedvem. Nem szépítek, nem kertelek, mert egyelőre még nem húzkodják ki fekete filctollal a mondandóm felét. Csak a negyedét. De ha valaki hülye, támadó, okoskodó, azt le fogom ugatni, mert ne higgye azt, hogy olyan bölcs.

Különben is, mi a f@sz értelme van az oldalnak? A kérdések 95%-ára ott a gugliban a válasz, a maradék 5% meg olyan értelmes, hogy 4 sorban akar 25 évnyi elb@szott házasságra megoldást találni, lehetőleg 10 perc alatt. Van kb 0,01%, aminek van értelme, ezért nem kell weboldalt üzemeltetni.

2011. márc. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Szerintem a legtöbben unalom űzésből járnak ide.
2011. márc. 18. 15:13
 13/14 anonim ***** válasza:
Benne van, igen. Még korábban gondolkodtam egy olyan kérdés föltevésén, hogy ha a regisztrációnál kötelezően meg kell adni a nevet, lakcímet, fényképet(ellenőrzötten), akkor mennyire lennének bátrak az emberek?
2011. márc. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Egyébként én sem értek egyet azokkal, akik semmi értelmeset nem fűznek hozzá, mint pl csak annyit ír oda, hogy " már megint egy hü...e kérdés" ezt senki se kérdezte...

Egyébként meg igenis van értelme az oldalnak... Oké, lehet, hogy nem mindegyik kérdés értelmes, de ha vannak olyanok akik nem értenek annyit a nethez mint egyesek, vagy csak szimplán nincs idejük egy-egy bonyolultabb kérdésnél végig nézi a "gugli" mind a 8 ezer találatát, akkor itt lehet vki tud nekik segíteni...

2011. márc. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!