Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Buta vagyok, hogyan változtath...

Buta vagyok, hogyan változtathatok ezen?

Figyelt kérdés

Sok mindenki mondja hogy buta vagyok.Mármint az életben,nem pedig tanulás ügyileg.Általában érthetetlen vagyok,valamit sokszor kell elmagyarázni hogy értsem tehát lassú a felfogásom,nem vagyok tisztában sok szó jelentésével és el kell magyarázni hogy mit jelent,valamint úgy magában az életben buta vagyok.Könnyen átverthető stb. Jó persze 16 éves vagyok kellene a sok évi tapasztalat is mint mondjuk egy 50 évesnek de akkor is akiket ismerek ők is velem egykorúak és mégse buták az életben:/

Mit tehetnék ? :(

16L


2011. júl. 10. 12:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Minden elolvasott könyvből le lehet vonni valamilyen tanulságot.

És kedves utolsó, másikkal próbálkoztál-e?

2011. júl. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Igen..... Es tudom hogy hasznos sokat olvasni,de ettol meg aki butanak erzi magat nem fogja hirtelen azt hinni hogy o egy zseni.
2011. júl. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Nem, nem is kell 1-2 könyv elolvasása után azt hinni, hogy zseni vagy.

Sőt, még ha mások azt állítják, hogy okos vagy, akkor sem kell maradéktalanul elhinni. Az okos ember nem szokta magát zseninek hinni, mert tisztában van azzal, hogy mennyi hiányossága van, mennyi mindent nem tud.

Olvasni kell sokat, sokfélét, nem csak szépirodalmat, hanem szakirodalmat is (egy.egy téged érdeklő téma kapcsán), meg újságot is (nem, nem a Bravo-Joy-Cosmo-Kiskegyed-Story kombóra gondolok, hanem rendes újságra) és akkor javulni fog a helyzet.

De ez nem megy egyik napról a másikra, olyat ne is várj.

2011. júl. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
rendben,köszönöm szépen:)
2011. júl. 10. 22:55
 15/15 joker23 válasza:
ha olvasni akarsz és bejön a fantasy a gyűrűk urát ajánlom naon nem nehéz a szókincse és izgalmas de előszőr kezd e hobbital az a gyűrűk ura előzménye én tolkien fan vok jobb mint a szar egri :D
2011. júl. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!