Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kiszúrtam magammal továbbtanul...

Kiszúrtam magammal továbbtanulás ügyben, és teljesen kivagyok emiatt (? )

Figyelt kérdés

Pótjelentkezéssel jelentkeztem banki szakügyintéző szakra. Azt gondoltam, hogy jó lesz, de ahogy közeledik a tanév eleje, egyre rosszabbul vagyok. Nem hiszem, hogy bírni fogom, félévente lesznek vizsgák vagy mik, rengeteget kell tanulni, és nem is érzem úgy, hogy ráállna az agyam erre a gazdasági, száraz anyagra.

Mit tegyek, teljesen tanácstalan vagyok...

Amikor eszembe jut, hogy tanulhatnék szakmát is, ami könnyebb, és ami sokkal jobban érdekel, teljesen elszomorodok.


2011. aug. 19. 10:58
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nem, megérdemled.
2011. aug. 21. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Miért is?
2011. aug. 21. 10:53
 13/17 anonim ***** válasza:

Buta vagy és rém önérzetes, nem épp szerencsés párosítás. Pucolj ágytálat nyugodtan, ahhoz nem kell sok ész, pláne nem diploma. Inkább, mint hogy elmenj pénzügyi irányba és ellehetetleníts anyagilag embereket/családokat a tanácsaiddal.

Tanulj szakmát, ami könnyebb. Ez így rém kényelmes, kár, hogy éhen lehet abból a pénzből halni, amit a könnyű, de rém érdekes munkádért kapsz. A te dolgod, ha ennyire kényelmes vagy, akkor megérdemled. Mit mondhatnék még?

2011. aug. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

vannak jó szakmák is.. amikkel el tud helyezkedni, érdekli, nem hal éhen, nem szo.pik mire lediplomázik (avagy papírt szerez) ellenben diplomákkal, amikkel lehet nem helyezkedsz el, és az összes többi áll (a szexuális része, mire megkapod azt a papírfecnit)

élelmiszermérnök hallgató :P

2011. aug. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Én vagyok buta? Nos, a válaszaid alapján viszont éppen úgy gondolom, hogy te vagy az, akire ez a jelző illik, ráadásul meglehetősen öntelt és sznob.

Ha diplomát akarnék, akkor lediplomáznék; ha pénzügyi irányba szeretnék menni, akkor pénzügyi irányba mennék. De nem vágyom egyikre sem (jelenleg). Inkább tanulok egy szakmát, amivel egyből lesz munkám, és ha nem is 9-től 6-ig dolgozok, de saját magam főnöke lehetek.

Lehet, hogy kétségbe voltam esve, amikor ezt a kérdést feltettem, de már nem vagyok; vannak terveim és ambícióim, nem az, hogy nagy mellényel szórom a baromságaimat, mint te – annál én ennél azért értelmesebbnek érzem magam.

Feltételezem, te is diplomás vagy - ez az eset igazolja, hogy nem minden esetben jár hozzá ész, intelligencia, empátia meg aztán távolról sem.

2011. aug. 22. 13:18
 16/17 anonim ***** válasza:

:D:D:D


Na, legalább kimozgattalak a letargiából. :)


Remélem sikeres és boldog ember leszel, ez az utolsó kommented nem olyan elveszett, mint a kérdésed, sokra fogod vinni, csak maradj ilyen!

2011. aug. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

:)

hajrá!

2011. aug. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!