Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » H1n1. miért ilyen tudatlan...

H1n1. miért ilyen tudatlan némelyik ember? Olvass tovább

Figyelt kérdés

olvasgatom itt a főrumokat, mindenki írja h a h1n1 sima infi, meg h nemis olyan fájdalmas meg stb, de nem ezen vana hangsúly hanem a szövődményeken, gyorsan elmúlik ez az influenza, de maradhat szövődménye, ami tüdőgyulladás v akármi, ne magán a betegségen legyen már a hangsúly....

ezért van az oltás, h ne kapd el a betegséget, és ebből kifolyólag ne legyen szövődmény... mert a szövődménybe szoktak belehalni.... tudom h unjátok a témát, de musz volt ezt leírnom...


2009. dec. 1. 14:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
75%

"ezért van az oltás, h ne kapd el a betegséget, és ebből kifolyólag ne legyen szövődmény"


A beoltottak is elkaphatják a vírust

2009. dec. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
75%
a sima influenzának is ugyanúgy lehetnek szövődményei, úgyhogy ebből a szempontból ez is sima influenza
2009. dec. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
80%
Az oltás se ér semmit, az embereken tesztelik, a környezetembe tudnék legalább 10 embert mondani, aki rosszul lett tőle, na akkor mit ér az oltás, szövődménye van, mert lázat okoz stb
2009. dec. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
87%

Azért ódzkodunk az oltástól, mert a környezetemben konkrétan négy emberről tudok, aki az oltást követően 3-4 napon belül meghalt. Persze, nem hozzák összefüggésbe a halálukat az oltással, de azért furcsa nem? Ezen kívül számtalan emberrel beszéltem, akik kegyetlenül rosszul érezték magukat az oltás beadását követően. Volt aki napokon keresztül hányt és hasmenése, láza volt, másnak iszonyatos izomfájdalmai, nem bírt kikelni az ágyból, sőt olyanról is hallottam, aki deréktól lefele lebénult. Mondjuk ezeket nem terjesztik a TV-ben.

Úgyhogy, kössz inkább nem kérek oltást!!

2009. dec. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
80%

Szia!

Hát én nem oltattam be magam, de ne is fogom!!A hugom 6 napig lázas volt, beteg volt, köhögött, ls az orvos azt mondta szerinte H1N1 de ezt honnan tudta? xD Sajnos Várminta nélkül nem igen megoldható hogy most Az- vagy Sem. És nem fájdalmas, sőőt!!ÉS szerintem, itt magyarországon nem olyan sok ember lesz aki ebbe belehal, hála istennek, de ha magad beoltatod, úgy érzed hogy hogy te beszeretnéd, akkor javasolnán, hogy az egész CSALÁDODAT is OLTASDD be!! Szia

2009. dec. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
77%

Egy távoli rokonunk tegnap halt meg h1n1-ben. be volt oltva. Így most már senki ne magyarázza meg nekem, hogy a védőoltásnak van valami értelme...

Isten nyugosztaljon

2009. dec. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
77%

Hát igen csak az oltás sem ad 100% védettséget és annak is lehetnek szövődményei. Nem vagyok oltás ellenes de nem adatam be magamnak sem a gyermekeimnek nekem sem gyereko. sem az ismeretségi körömben dolgozó egészségü. dolg. sem ajánlották.

Szerinted miért van az, hogy sok orvos megtagadja az oltás beadását erre én azt mondom "nem zörög a haraszt ha nem fújja a szél"

2009. dec. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
nem azért írtam :) énsem vagyok beoltva, nempártolok se az oltás ellen, se mellette, igazából igyekszem kikerülni a betegséget... csak olvasgattam és láttam h sokan azthiszik magába a betegségbe lehet meghalni, nem pedig a szövődménybe :S anyukám orvos, tudja h mizu ezzel kapcs, ő beoltotta magát, toszogat engem is h menjek el de még nemtom mittegyek
2009. dec. 1. 14:55
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy nézem a válaszokat, kedves kérdező te sem vagy olyan tájékozott a témában, mint hiszed magad :)


Még hogy azért van az oltás, hogy ne kapd el...azért van, hogy ha elkapod, akkor könnyebben gyógyulj.


Én nem tudatlanoznék le idegen embereket, úgy hogy magam sem állok...hogy finoman mondjam a helyzet magaslatán...

2009. dec. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
jah, és ha vki beoltatja magát akk kb 2 hétnek kell eltelnie még hat a vakcina...azthiszem
2009. dec. 1. 14:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!