Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti hány évesen voltatok...

Ti hány évesen voltatok először discoban ha voltatok? Ciki ha én már 11 évesen voltam lány létemre?

Figyelt kérdés
Én nagyon élveztem, de a közeljövőben nem szánfékozok menni mert nem akarok odaszokni... majd pár év múlva megyek és akkor már többször is. Kipróbáltam, jó volt.

2011. nov. 7. 18:17
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
0%
Hogy hova fajul a világ? Eddig ez volt itt az első ilyen kérdés, de az hogy jaj 18 21 éves vagyok nincs senkim,se barátom,senki,csak a gép,olyan van nagyon sok.Akkor melyik a jobb? Hogy ő elment mert kíváncsi volt,nem rendszeresen jár, minden hétvégén szombat vasárnap,vagy itt sírjon,hogy jaj,mit csináljak? Nem rendszeresen jár,mégegyszer kihangsúlyozom!
2011. nov. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
Jó ilyet olvasni!
2011. nov. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
ja persze...nagyon jó:|_|_
2011. nov. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
hát én tizennégy múltam, és szintén lány vagyok, viszont nem voltam és nem is vágyok discoba. nem egy kategória a kettő, de azért leírom, hogy ezek helyett én koncertekre járok. ritkán rock, általában metál.
2011. nov. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
75%
Az a lényeg, beláttad, hogy nem egy 11 éves kislánynak való. Okos vagy! :)
2011. nov. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
82%

Utolsó vagyok:

És ha adhatnék Neked egy tanácsot: inkább a korodbeliekkel barátkozz, mert akár hiszed, akár nem, cseppet sem veszélytelen, mikor egy 11 éves kislánynak 17 éves barátai vannak, hacsak nincs nagyobb tesó. Ha vigyáztak rád, ha megbízol bennük, akkor rendben, de azért ez egy picit gyanús a mai világban. Általában egy 16 és egy 17 éves nem 11 éveseket visz a discoba, nem igaz? :) Hacsak nem családbarátok, vagy rokonok esetleg.

2011. nov. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

# 8/16

Jó fej lehetsz, de nem gúnyból mondom. Amúgy igaz, én utálom a diszkókat 15/f vagyok és nem is tervezem, hogy megyek, max majd egyszer, ha úgy alakul, de biztos, hogy nem rendszeresen fogok odajárni. Amúgy nem tudom milyen barátaid vannak, de ha 17 évesek, az tényleg egy kicsit furcsa!

2011. nov. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
8/17 re gondoltál?Mert akkor köszi:) Nem azért ,csak nem látok olyat, hogy 8/16
2011. nov. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

Én nem voltam még...

És mit csinálsz ott te egyáltalán?

A pasizáshoz fiatal vagy.

Ismerkedni szoktak a disco-ban.


12/l

2012. ápr. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
nem feltétlen ismerkedni szoktak.....
2012. ápr. 8. 18:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!