Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti hány évesen voltatok...

Ti hány évesen voltatok először discoban ha voltatok? Ciki ha én már 11 évesen voltam lány létemre?

Figyelt kérdés
Én nagyon élveztem, de a közeljövőben nem szánfékozok menni mert nem akarok odaszokni... majd pár év múlva megyek és akkor már többször is. Kipróbáltam, jó volt.

2011. nov. 7. 18:17
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Bocsánat de én még mindig nem hiszem el, hogy 11 évesen téged beengedtek egy igazi discoba. Nincs az a kidobó aki 11 éveseket enged be.
2012. ápr. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim válasza:
11 évesen? uristen.... én most vagyok 16, a szuleim 15évesen engedtek eloszor,akkor is csak éjfélig..és nem is bánom... mostmár engednek mindig,megbíznak bennem de nagyon féltenek... max 3ra otthon kell lennem... édesanyám ébren van ha megjovok, tehát ha alkoholt fogyasztok azt is csak mértékkel hogy ne látszódjon rajtam,.. :) 11 évesen szerintem felelotlenség volt elengedni téged/ 16/L
2012. nov. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

Én se hiszem el, hogy beengednek egy 11 éves kis csajt a diszkóba.


12/L

2012. dec. 31. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
(O-O)
2013. júl. 3. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Ez ciki...nagyon szerintem. Azért tart ott a világ ahol. Vagy nem rendes buli volt, mert tavaly voltam én először 16évesen és mindenhol kértek személyit. És ahogy mondtad hogy jófej volt... nem egyáltalán nem volt jófej ez azt jelenti hogy nemtörödnek a fiatalokkal. Undorító dolog. Te meg büszke elehetsz magadra komolyan hogy 11évesen ilyeneken jár a fejed ilyenekből lesznek a utcasarkon állók idővel.
2013. okt. 19. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Ciki, ha egy 11 éves KISLÁNY volt már discoban?Igen, az.Értem én, hogy adás szünet van a minimaxon, de jó lenne, ha mással szórakoznál.

Azt a kidobóemberkét meg aki téged beengedett, nagy ívben rúgnám ki.Remélem, azóta benõtt a fejed lágya, és 14 évesen különb vagy, mint egyesek...

Komolyra fordítva a szót, jó nagy szerencse, hogy épen kijutottál onnan...

2014. okt. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 hivda911et válasza:
Jezusom😂😂11 evesen hova a rakba jarkaltal meg diszkoba😂😂14 eves letemre orulok ha ejfelig elengednek itthonrol nem hogy meg diszkoba...😂😂hova fajul a vilag.
2016. nov. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
(X_D)
2021. jan. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!