Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért vagdossa magát annyi ember?

Miért vagdossa magát annyi ember?

Figyelt kérdés
Többször láttam már leírva (akár egy kérdés kapcsán is), hogy emberek vagdossák magukat. Ilyenkor öngyilkosok akarnak lenni? Ha igen, akkor miért nem végeznek magukkal, hiszen annyi lehetőség van? Ha nem, akkor meg minek? Ennyi mazochista van a világon, vagy mi? Mire jó ez a figyelemfelkeltés?
2008. márc. 23. 13:12
1 2 3 4
 31/32 torok edina válasza:

20:50 hát te aztán nagyon nyomorék lehetsz😂

Tudod ugy irják ,hogy Emo!és nem emos kérem szépen... Ha tudnád egyáltalán miről is szól! Ha elitéled őket,minthogy megismerd akkor egy gyáva féreg vagy❤

Nah de vissza térve a kérdésre:

Figyu, valakinek az esik jól,hogy a lelki fájdalmát levezesse fizikailag ez megkönnyebiti az érzelmeit :)

Nem arról van szó ,hogy divatból,mert nincs olyan...valami biztos van abban aki vágja magát. Én is csinálom... És igen Emo vagyok❤ de az Emonak is vannak külön fajtái :) főleg olyanok amikben tilos a vagdosás❤

2017. okt. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim válasza:
Vannak akik, azért mutogaják, hogy megvágták magukat, hogy észre vegyék a környezetben lévő emberek, hogy segítségre szorul, de komolyan nem csak olyan rinyálgatás, h jajj nem szeret a chrushom, hanem mondjuk olyan helyzetben, van mint én, hogy verik a szülei és emellett még több kisebb nagyobb baj is van az életében. Én speciális azért csinálom, mert megnyugtat és igaz vannak öngyilkos gondolataim, mert akit a világon a legjobban szeretek és mindig segített a problémáimban nemsokára elmegy és már nem tudom elviselni ezt a lelki fájdalmat. Remélem senki nem hitte, h ez önsajnáltatás, csak azoknak szerettem volna egy kis bepillantást adni ebbe a dologba akik ezért hülyének néznek. Még egy fontos tény, hogy ez kortól független(13 éves lány vagyok és szerintem ezek nem valami piti dolgok). Még egyszer leszögezném ez nem önsajnáltatás és mindenkinek köszönöm aki elolvasta a kommentemet, remélem segítettem.
2019. jún. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!