Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Volt már olyan, hogy álmodtato...

Volt már olyan, hogy álmodtatok valamit, és az szinte teljesen ugyanúgy bekövetkezett néhány nap múlva?

Figyelt kérdés
2009. máj. 17. 18:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt hivják DE JAVU érzésnek.Történt ilyen sokszor velem is!
2009. máj. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, volt már ilyen, nem is egyszer.
2009. máj. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Elmesélitek?
2009. máj. 17. 19:18
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én tegnap előtt éjjel azt álmodtam, hogy fel akartam kapcsolni a fürdőszobában a villanyt, de hiába kapcsoltam fel nem lett világos, és sötétben kellett pisilnem. Erre reggel megyek ki a mosdóba, kapcsolnám fel a villanyt, és kiégett! Tényleg sötétben pisiltem :)
2009. máj. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt már ilyen párszor.

Pl :a régi sulinkban a suli menője nem különösebben érdekelt azt hittem én se őt ,néha nagy ritkán beszéltünk semmleges dolgokról..És azt álmodtam h álmomba szerelmet vall nekem és utána összejövünk(másnap röhögve meséltem barátnőmnek milyen hülyeséget álmodtam)...Rá egy hónapra kb szerelmet vallott és összejöttünk...a barátnőm tökre kiakadt ,hogy előre megálmodtam!

Meg ilyenek ..pl hosszú évek óta nem láttuk egy családiismerösünket és én azt álmodtam h találkozunk vele és mondtam is szüleimnek ,és másnap össze is futottunk az ismerőssel véletlen =)

meg a volt barátommal se veled se nélküled kapcsolatban voltunk és volt mikor hónapokig nem beszéltünk egymással ,de én mindig elötte pár nappal megálmodtam h mikor fog keresni és mikor keresett már meg se voltam lepődve =)

És még vannak ilyen esetek ,de nem tudom én tökre szeretem az ilyeneket ,jó előre felkészülni =)

2009. máj. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nálam egyszer az volt,hogy volt egy fiú akibe totál belevoltam zúgva és jóba is voltunk,mindig megvárt a busznál,mindig foglalt nekem helyet,meglátott egyből odajött...szóval aranyos srác volt és belezúgtam...aztán egyszer csak eltűnt...nem egy busszal jártunk már és kiszerettem belőle...de vmeik nap éjjel vele álmodtam hogy találkoztunk reggel a buszon picit hosszab haja lett és pici körszakálla volt és egy szemüveges fiúval volt...nos másnap reggel felszálltam reggel a buszra,leültem a kis helyemre és totál elmélyedtem a zenébe(mindennapos esemény,ha zenét hallgatok akkor senki ne szóljon hozzám xD)és egyszer csak egy ilyen melegség öntött el....odanéztem a busz ajtajához és láss csodát felszállt a fiú,hosszabb haja volt és körszakálla és a haverja szemüveges volt:D:D egész nap ki voltam ezen akadva és gondolkoztam hogy ez hogy történhetett:Ddélután összefutottunk de akkor már a haverja nélkül és neki álltunk beszélgetni és elmondtam neki hogy mit álmodtam:D

És ő is mondta h nagyon hasonlót álmodott velem:):D:$

Én persze elvörösödtem mint egy paradicsom:D:D

Azóta is minden reggel találkozunk:P:D

2009. máj. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy haverom azt álmodta hogy karambolozik, nem sokkal később be is következett.
2009. máj. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!