Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez miért van ezen az oldalon?

Ez miért van ezen az oldalon?

Figyelt kérdés

Eddig jóformán bármilyen kérdést kiírtam bármilyen témában, mindenhol rosszindulattól fröcsögő, undok emberekbe botlottam. Ez az oldal azért jött létre, hogy segítsünk egymásnak, nem lehülyézzük, meg még jobban visszahúzzuk a másikat, mert az én tehenem megdöglött, dögöljön meg a tied is.

Akinek nem inge, ne vegye magára.


2012. jan. 5. 11:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Sajnos ez így van. Én sem tudom miért. A válaszolók egy pár mondatból ítélnek, helytelenül, persze az is előfordul, hogy lényeges infókat később közöl a kérdező, aminek tudatában lehet, hogy nem kapott volna hideget-meleget. De alapvetően én sem értem a sokszor oktalanul vagdalkozó, fröcsögő embereket. Gondolom stesszesek és máshol nem tudják kiélni magukat.
2012. jan. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

lehet olyan kérdést tettél fel ami kivágja a biztosítékot.


Ez olykor velem is megesik.

2012. jan. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Antimod ***** válasza:

Az elsőnél a pont. Itt a fröcsögő vérpistikétől a megkeseredett nyugdíjasig van mindenki, aki az anonimitás jótékony homálya mögül nyugodtan beszólogathat bárkinek.

Szerencsére még mindig ők vannak kevesebben.


Én egyszer-kétszer szóltam be itt valakinek, azt is csak azért, mert az illető ordenáré stílusban kezdett írogatni nekem, és azt online sem viselem könnyen.


Üdv!

Leftlegged Player :)

2012. jan. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Általában amilyen a kérdés, olyan a válasz. Egyébként meg magyarok vagyunk, minek segítsünk egymásnak?
2012. jan. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Már nem tudom nektek belinkelni a régi kérdéseimet, mert töröltem őket a listámból, de abban biztos vagyok, hogy semmi megbotránkoztató, irritáló dolgot nem kérdeztem soha, mégis lehordtak mindennek. Jó, nem mindenki, de volt ilyen.

Csak a legutolsót tudom nektek megmutatni, ahol a 4-es válaszoló már rögtön nekemugrott, hogy én nyalni akarok majd biztos a főnöknek, h előrejussak, meg csókos haver útján akarok bejutni a munkahelyre.

http://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__karrier-fi..

2012. jan. 5. 11:41
 6/6 anonim ***** válasza:
Mindenütt vannak bunkók. A neten mindenki kiélheti magát, mert itt következmények nélkül lehet sértegetni.
2012. jan. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!