Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem rá a szüleimet...

Hogyan vegyem rá a szüleimet hogy vegyenek nekem egy tengerimalacot?

Figyelt kérdés
Volt 2 halam de csak 2 hétig etettem őket és utána csak anyu, apu gondozta őket. Már 2 hétig rágom a fülüket és nem engedik meg. És nem a pénz a gond hanem hogy szerintük nem etetném őket.

2012. febr. 20. 17:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Mondd meg nekik, hogy csak akkor adjanak enni neked miután te is adtál a tengerimalacnak..:D
2012. febr. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha a halakat nem etetted, nem hiszem, hogy a tengerimalaccal többet foglalkoznál, és szerintem ezzel ők is így vannak.
2012. febr. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Figyelj, én nem akarlak elkeseríteni, de én egyetértek a szüleiddel, mert a felelősség, az felelősség. De, hogy mondjak valami biztatót is, mutogasd a szüleidnek a neten, hogy milyen szépek, milyen jók... Biztosan megengedik majd. DE mindenképpen, ha engedélyt kapsz, mindig etesd, gondoskodj róla, ne hagyd, ezt az állatot is a szüleidre majd!

És, ha a neveléséről még nem nagyon olvastál ajánlok egy oldalt, ami nekem sokat segített: [link]

2012. ápr. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is ajánlok egy oldalt, rengeteg hasznos tudnivalóval.

[link]


Ha mindenképpen szeretnél egy malacot, akkor előbb fejben ismerd meg az alapokat. Ha a szüleid látják, hogy egyfolytában készülsz rá, hogy egyre többet és többet tudsz róluk, akkor biztos elhiszik, hogy tényleg gondozni is fogod őket.


A tengerimalac nem olyan, mint egy hal (és ezzel az akvaristákat nem akarom megbántani), nem annyiból áll a gondozása, hogy egy-két naponta beszórok neki valami ennivalót! Nem lehet napokra magára hagyni, olyankor keresni kell egy embert, aki magához veszi stb.


Sok sikert a fülrágáshoz!

2012. ápr. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!