Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az osztályba van 3 lány,...

Az osztályba van 3 lány, ilyen "legjobb barátnők" -. -" és az egyik állandóan dumál nekem a suliba is meg facebookon is. Mit tegyek? :S

Figyelt kérdés
Már letiltottam face-ről, de a suliban mind a 3 pofázik meg nem hagy békén. Én nem mondok nekik semmit, sehol, ők jönnek oda hozzám, bunkó parasztok. Egyébként az osztályba van egy jó barátnőm meg sok barátom, de ők 3-an-.-" Az egész osztály utálja őket, mert azt hiszik mindenkinél jobbak. Arra gondoltam, hogy megmondom nekik, hogy hagyjanak békén. Mit tegyek ezen kívűl?
2012. márc. 1. 18:08
1 2
 11/16 anonim válasza:
Ne tudd meg hogy velem hányszor volt (van) ilyen!! Az a legjobb ha ameddig ők ott már 2 órája ott rajtad csámcsognak....ne törődj velük!! Nehogy már az életedből ők vegyenek el bármennyi időt is! Nyugodtan barátkozz fiúkkal...nem fognak kinevetni.. sőt...a többiek nem fogják elhinni hogy milyen jó fej csajszi vagy!! :))
2012. márc. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
Nevess a képükbe és aztán fordulj sarkon! Hidd el meg fognak lepődni, és dühíteni fogja őket. ;)
2012. márc. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Okés:D köszönöm:D
2012. márc. 7. 18:28
 14/16 anonim ***** válasza:

Szia!


Még mindig dumálnak a csajok? Fogjatok össze ellenük és rendezzétek le őket mondjuk tesi előtt-után az öltözőben!

2012. márc. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Csak pofákat vágnak-.-" hülye ribancok. amúgy még mindig pofáznak de leszaromxD a fiúk ki nem állhatják őket.:D csak szivatni szokták őket xdd
2012. márc. 16. 12:51
 16/16 anonim ***** válasza:
Amelyik kutya ugat az nem harap :D
2013. júl. 2. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!