Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan hízak már meg végre?

Hogyan hízak már meg végre?

Figyelt kérdés

13 éves LÁNY vagyok 146 cm. és 38kg. normális ez? :O

mit egyek hogy meghízak? mennyit? és mikor?

ez kb. mikor fog láccani hogy híztam?

nem tudok fel venni normális cső gatyát mert nem is láccik hogy cső gattya anyira vákony vok

néha csufolnak is


2012. márc. 15. 14:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Hmmm... ha még csak 13 éves vagy, akkor nincs miért aggódnod. Később ahogy fejlődsz, biztosan felszedsz pár kilót, és nőni is fogsz még, bár nagydarab csajszi biztos nem leszel. Egyél többet, és sportolj is, bár a genetikától is függ. Én pl. akármennyit ehetek, akkor sem tudok hízni max 1-2 kg-ot, de azt is nehezen. Mondjuk nekem ideális az 50 kg a 157 cm-es magasságomhoz. 18/L
2012. márc. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de én is sokat eszek mégsem hizok bár észre vétlenűl talán 2-3 kilot :/
2012. márc. 15. 14:29
 3/5 anonim ***** válasza:

Hmm... és a családodban mindenki vékony? Mondhatnám mondjuk hogyan is tudnál hízni, de ez totál nem egészséges. Az este 10 után való evés. Utána alszol, és ilyenkor a szervezeted sem dolgozik annyira mint napközben. De ezt is csak végszükségletben ajánlom, mert ez ugyanakkor nagyon meg is

terheli a szervezeted.

2012. márc. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

aha .

hát szerintem én ezt örököltem apumtól nagy nényémtől mamámtól nem tom de szentem örököltem :/

2012. márc. 15. 14:41
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet ennek valami oka, lisztérzékenység, egyéb étel intolerancia is.
2012. márc. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!