Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A tv-ben megy egy hirdetés,...

A tv-ben megy egy hirdetés, hogy a Bismarck nevű csatahajót makett formában heti bontásban lehet megvenni az újságárusoknál. Hol lehet előrendelni, vagy mikortól lehet kapni?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 19. 21:15
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
Volt közületek olyan, aki hallott a Vörös Báró makettről? Azt is ilyen újságmellékletként lehetett rendelni. Keressetek utána, szerintem Mo-on nincs is olyan ember, akinek végig küldték volna, mert konkrétan tönkre ment a gyártó.
2012. ápr. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 CN ***** válasza:
100%

Én is megvettem az 1. részt csak nemigen vagyok kibékülve az árral meg hogy mennyi időbe telik mire az összes alkatrész meg lesz. Gondolom festeni is kell majd...


[link] Ezen a linken már vmeddig összerakták bár nem mai

2012. ápr. 24. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:

AKIK MÁR MEGVETTÉK A MAGAZINT! Segítenétek nekem, kérlek?


Szeretném megvenni az első számot, mert már kiskoromban is szerettem volna repülő vagy hajó maketteket építeni.

Ráadásul ha csak 300 forint körül van, akkor nem is nagy kiadás, ha esetleg elrontom...


De igaz, hogy az első számban nincs benne minden alkatrész?

Mármint, ha megveszem ezt a magazint, akkor még nem tudom megépíteni a hajót?

Én azt hittem, hogy minden magazinhoz más hajó részei járnak. Gondoltam ezt az egyet még olcsón megveszem, megépítem és később esetleg néha vásárolok meg egy-egy számot, ha tetszik.

De ezek szerint ezt felejtsem el?

2012. ápr. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 lacus117 válasza:
100%

Pontosan, csak a 140. újságban lesz benne az utolsó alkatrész, erre is írtam, hogy ennyiért már egy RC-s hajót össze lehet rakni! Továbbá mivel a hajó 1,2méter hosszú lesz nem sok minden fér bele egy újságba!

Üdv.:

Laci

2012. ápr. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 tisztahiszti válasza:

Hali


én elkezdem,de a füzetben sehol sem találni,hogy milyen időközönként jelenik meg.

A terjesztő nem nagy lelkesedéssel lát hozzá, mivel röviden tömören-jó Magyar szokás és marketing szerint közli nem lehet előfizetni, hidegen hagyja ,hogy 30-40 km re vagy olyan várostól ahol van újságos.Javasolta talán egyezkedjem a postával, ami szerintem szintén langyos dolog,tehát a beszerzés nem érdekli a terjesztőt.

Valójában az össz alkatrészt garantál, mivel az E Bay-on úgy látszik az oldal palánkok több részből állnak.

2012. ápr. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 CN ***** válasza:

Sztem azé elég kevés alkatrész van 1 számban persze hogy sokba és sokáig fog tartani mire elkészül. Mi van ha vmi hiányozna vagy akár abba marad az újabb részek forgalmazása?


Ha jól emlékszem akkor tavaly össze lehetett építeni egy RC mercedes versenyautót csakhogy azt lehetett használni ha elkészült..

2012. ápr. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:

Köszi!

Úristen, hát akkor ez így kicsit más, mint amire én gondoltam. Enyhén szólva is egy hosszútávú projekt. :)

Azt hiszem én ebből most kimaradok...

2012. ápr. 26. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 tisztahiszti válasza:
Valami pozitívnak is kellene lenni a gondolkodásban.Talán egyszer már a Magyar vállalkozók is bűn és maffia mentesek lesznek és akkor tudják,hogy mi a tisztességes üzlet.Valójában jobb volna ha a gyártó postázná nem a lap ker
2012. ápr. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 Csürke András válasza:

Sziasztok!

Megvettem az első számot és végigfogom csinálni!Már műanyagból egyszer összeraktam 1:350 arányban.

2012. ápr. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 CN ***** válasza:
Jövőhéten jöhet a 2. szám?
2012. ápr. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!