Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A tv-ben megy egy hirdetés,...

A tv-ben megy egy hirdetés, hogy a Bismarck nevű csatahajót makett formában heti bontásban lehet megvenni az újságárusoknál. Hol lehet előrendelni, vagy mikortól lehet kapni?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 19. 21:15
1 2 3 4 5
 31/48 Zsoci68 válasza:

Én is megvettem a 2-at, de addig nem építem meg, amíg meg nem lesz az összes. (Egy kicsit mazohista vagyok).

Addig is bőszen keresem a témával kapcsolatos cikkeket, hozzászólásokat, mert azt hallottam, hogy az okos más kárán tanul.

2012. máj. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 CN ***** válasza:
Ha esetleg vki nem akar ezt az újságot megvenni annak ajánlom ezt [link] RC-re is átalakítható mivel a hajótest műanyagból van..
2012. máj. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 CN ***** válasza:
Akkor dicséretre méltó én nem tom kivárni pláne annyi időt
2012. máj. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 kiscod válasza:

Helló mindenki

Az anyagiak ellenére én is ugy döntöttem, hogy összerakom (nám) a hajót, csak sajnos az 1. számról lemaradtam :(. Ha valaki megvette és még sem rakja össze attól szívesen átvenném az első számot.

E-mail: kiscod@gmail.com

2012. máj. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 M_Akosh válasza:

Üdv Mindenkinek!


úgy látom többen is rászánták magukat, (kösztük én is) hogy megépítsék! Érdeklődnék, hogy egy fórum létrehozása nem e lenne esedékes, és ott tárgyalni az építéssel kapcsolatos dolgokat!


Ákos

2012. máj. 12. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 trebronron válasza:
Én is eldöntöttem, hogy megépítem, bár a festése nem lesz szerintem egyszerű. Jó ötlet egy fórum létrehozása, ahol tanácsokkal szolgálhatnánk egymásnak.
2012. máj. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 rickylion válasza:
100%

Sziasztok!

Készítettem egy honlapot ahol megtudjátok/megtudjuk beszélni

az építéssel kapcsolatos problémákat képekkel linkekkel.Az oldalt igyekszem folyamatosan frissíteni. Mindenkit várok szeretettel: bismarck.lapunk.hu

2012. máj. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 CN ***** válasza:
Helyes remélem egy kis közösség össze fog jönni
2012. máj. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 zcars3 válasza:

Sziasztok!

Én is elszánt vagyok és nekilátok a Bismarck megépítéséhez,sőt létrehoztam egy csoportot a facebookon,ahol az építéssel kapcsolatos tapasztalatokat,tanácsokat,képeket ill. bármit megoszthattok ami az építéssel kapcsolatos.A csoport neve: Bismarck makett club Szeretettel várok mindenkit!

A hajó építéshez sok sikert kívánok mindenkinek!

Üdv: Nagy Zoltán

2012. máj. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 tisztahiszti válasza:

Nos én örömmel vettem a B.Lapunk.hu-t .korrektnek tartom.A F.b-ot sajnos ilyenre alkalmatlannak érzem,túl sok ott a kibic meg a figyelő új őrszem.Engem zavar az az oldal,sok titkon figyelő csámcsog rajta.Nincs takargatni valóm,de az én intim szférám odáig nem megy el.

A Bismarck már nekem műanyagban megvan két méretben.Most fejeztem be az 1/350-ben és jelenleg a Tirpitz-t rakom össze.

Ahol asszony van és zúgolódik ott bevált módszer a cigiről való lemondás és annak az árán modellezni.megéri higgyétek el.

2012. máj. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!