Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A tv-ben megy egy hirdetés,...

A tv-ben megy egy hirdetés, hogy a Bismarck nevű csatahajót makett formában heti bontásban lehet megvenni az újságárusoknál. Hol lehet előrendelni, vagy mikortól lehet kapni?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 19. 21:15
1 2 3 4 5
 41/48 tisztahiszti válasza:

rickylion válasza:


Miért nem található az általad jelzett oldal ??


üdv.

2012. máj. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 tisztahiszti válasza:
Hiába írom be a keresőbe...nem jelenik meg ?Ha lehet pontosítsd még egyszer a web lap címét.
2012. máj. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 CN ***** válasza:
Hali csak ennyit írj be: bismarck.lapunk.hu
2012. máj. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 tisztahiszti válasza:
Hali bejön minden,de a tied az nem.Rengeteg lapunk.hu jelenik meg kb 11 oldal de a Bismarck az az istennek sem.
2012. máj. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 zcars3 válasza:
100%

Sziasztok!

A facebookon létrehoztam egy oldalt Bismarck makett klub néven.Itt az építéssel kapcsolatos élményeket,tapasztalatokat,fotókat és egyéb Bismarckkal kapcsolatos infókat találhatsz.Gyere te is és jelöld be ha te is Bismarck fanatikus vagy! :-)

2012. máj. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 zcars3 válasza:
Íme egy link,ami könnyítheti a keresést a facebookon a Bismarck makett Club felkeresésére: [link]
2012. máj. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 zcars3 válasza:
100%

zcars3 válasza:


Sziasztok!

Én is elszánt vagyok és nekilátok a Bismarck megépítéséhez,sőt létrehoztam egy csoportot a facebookon: [link] ahol az építéssel kapcsolatos tapasztalatokat,tanácsokat,képeket ill. bármit megoszthattok ami az építéssel kapcsolatos.A csoport neve: Bismarck makett club Szeretettel várok mindenkit!

A hajó építéshez sok sikert kívánok mindenkinek!

Üdv: Nagy Zoltán

2012. jún. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:
Na, hogy álltok a hajóval?
2012. dec. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!