Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem találok Herbál-os...

KaszaAntalZsolt kérdése:

Miért nem találok Herbál-os lányt komoly kapcsolatra? Pedig nem vagyok csúnya,2 éve keresem, a Jászságban (vidéken) élek de ez akkor is gáz :D :D

Figyelt kérdés
Mert már kapcsolatra vágyom XD

2012. máj. 11. 22:42
 1/9 frederik19 válasza:
haver nem muszáj hogy herbálozon fogj egy bomba csajt és vezesdbelle a jo életbe nem muszáj hogy herbálozon majd te belle vezeted sok sikert
2012. máj. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Mert normálisabbak annál, hogy ellenőrizetlen, azt se tudni mi van benne igazából drogot fogyasszanak.
2012. máj. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
háth kössz , van Bomba nőő hmm , csak nem szeretem mert nem csinálja , és így szar :( hátha itt majd ír 1-2 csaj :) :)
2012. máj. 11. 22:57
 4/9 A kérdező kommentje:

én mindent tudok a jelenlegi herbálról

de eggyik sem káros !!

kajak gyógynövény, és gyógyhatású egész télen meg sem fáztam semmi bajom nem volt , kajak immunis lettem vírusokra , ez a herbál segít mindenkinek

2012. máj. 11. 22:59
 5/9 anonim ***** válasza:
90%

Én ilyen szarságok nélkül sem voltam megfázva télen.

A zöldségekben és gyümölcsökben hiszek, meg a jó minőségű ételekben.


Csak egy jó tanács: majd ha lesz nőd, tiszteld annyira, hogy nem akarod megmondani neki, mi a jó neki.

2012. máj. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 frederik19 válasza:
hát ak egy darabig nem lesz nöd spanokal kel füvezni a nök kel meg ak kel füvezni mikor felmmenek hozád be keráztok aztán szexxxx
2012. máj. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ami minden 7 végén megvan tesó !! ott a pont ! csak basszus nekem már komoly kapcsiba kéne , meguntam a 7-végi kalandokat :D :D
2012. máj. 11. 23:30
 8/9 anonim válasza:
A páromat én vezettem bele, ő előtte másféle cumót tolt (ami nem legális), persze én is toltam de akkor már egy éve átálltam. Rájött milyen jó, nemrég volt az esküvőnk és azóta is együtt herbázunk a saját házunkban :D
2012. jún. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Súlyos téveszme!

NAGYON KÁROS

Hidd el én többet tudok róla.

Ne szívj ilyeneket! Az meg h masokat beleviszel gyorsan felejtsd el!

Tapasztalatbol beszelek, tobb eve hasznaltuk sajnos, iszonyat kinokat elunk most at.

2015. febr. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!