Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az miért van, hogy a mai...

Az miért van, hogy a mai tizenévesek (majdnem) mindegyik cigizik, iszik discoba jár esetleg már nemi életet is él?

Figyelt kérdés

Itt a 14-17 évesekre gondoltam (ugy kb). Én például nem járok discoba, nem cigizek stb... Vagy velem van a baj? (hogy egyiket sem csinálom). (Én 16 múltam)

Köszönöm a válaszokat!


2008. ápr. 27. 09:05
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok választ!
2008. ápr. 28. 15:24
 22/29 anonim ***** válasza:
89%

Mint mit vagy úgy felháborodva te kis sarki ribi?!Mindenki elítél ne legyen már olyan nagy a szád...asszed nagy lány vagy?SÚLYOSAN TÉVEDSZ!!!!KIS BAROM...ÁÁÁ

Am meg oda van írva hogy majdnem mindegyik.Olvasni sem tudsz?!Inkább olvasni tanuljál és ne diszkóba járj...pusztítja az agysejteket..

2008. ápr. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
Csak ne veszekedjetek, mert azt rühellem nagyon! Köszönöm!
2008. ápr. 28. 19:14
 24/29 anonim ***** válasza:
94%

Nos íme egy 14 éves kommentje:

A haverjaim közül 4-5 cigizik, discoba a "szubkultúrájuk" miatt nem járnak. Egyikőjük félig cigány és ő a nagy hungarista... Egy másik haverom meg termesztette a füvet az egyik nagyszülőjének a pincéjében. Egy másik haver majdnem kikészült tőle. 1-2 haver már majdnem kiköpi a tüdejét. Elvileg isznak is de attól az 1-2 doboz sörtől semmi bajuk nem lett, de akkor is nagyon kemény gyereknek érzik magukat. Többen keménykednek hogy ők már kefélnének de nincs kivel. Ezek után mondom én azt hogy csak sajnálni tudom őket és mosolyogni hogy ilyen hülye legyen valaki. Ellenben tapasztaltam azt is hogy egyes haverok értékrendje eltorzult ettől, másban pedig már tényleg felőttesebbek. Bár ez nem feltétlen jó, mert teljes értékű felnőttek tuti nem lesznek...

2008. máj. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
95%
Mert ezt sugallja feléjük a világ. Média, haverok stb. Nincs értékrendszer. Rohadtul óvják az emberek életét minden fölösleges dologgal, csak azért nem tesz senki semmit, hogy a fiatalok értékítéletét fejlessze kicsit. Mert ez jön a rég áhított nyugatról. Nesze neked nyitott világ...
2008. máj. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%
Mert így akarnak felnőttnek tűnni. De én azt mondom, hogy erről a szülők tehetnek. Nekem most hat hónapos a fiam, és fel kellett figyelnem rá, hogy már ennyi idős korban is az a baba a cuki, amelyik úgy van felöltöztetve, mint egy minifelnőtt. Farmer, kiscipő, felső, mind olyan, mint a felnőtteké, csak kicsiben. Aztán amikor a kislányok nagyobbak, akkor anyuka bodorítja a hajukat, meg jajdecukiaranyos kisminkeli, minden kislány kapott gondolom gyereknek való sminkkészletet meg lakkot, de a fiúknál is ez van, csak nem ilyen durván. Tehát már egészen kicsi kortól az van elvárva, hogy a gyerek úgy nézzen ki, mint egy felnőtt, és akkor csodálkozunk, amikor 12 évesen már tényleg felnőttnek hiszik magukat, amikor elkezdenek serdülni.
2008. máj. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Én 15 vagyok, nekem elöször 12 évesen volt pasim, de nagyon jól megvoltunk nyugodtan, nem hirdettük, és nem nagyoskodtunk, aztán végül szakítottunk :(, de mostanra barátok lettünk, és neki nem mennek jól a dolgai otthon, ezért kezdett el cigizni, meg inni is, diszkóba csak a haverjai miatt jár, mi már anygon régóta probáljuk leszoktatni, már az italnak tud ellent mondani már csak a cigi maradt,nem drogozik bár a fűt már próbálta, de csak probálta. Én 10 évesen próbáltam ki a cigit, mer oylan bandába voltam, ahol ezt csinálták, és cikiztek miatta, de nagyon megbántam, ezért ott is hagytam őket. Az italt is kipróbáltam, elég sokat ittam rosszul is lettem, azóta nem is birok a piára gondolni. Itthon nem állnak valami fényesen a dolgaim, szüleim veszekednek egymással folyamatosan, új suliba is kerültem, és én visszahúzodó vagyok, de nagyon, és hát a suliba nem nagyon akarnak velem ismerkedni, mer mindenki marad a régi barátainál, én meg csak a hétvégén tudok a régi ismerösőkkel talizni. Tehát azér nekem se állnak valami fényesen a adolgaim, de nem iszok, nem cigizek, drogozok, és nem fekszek össze senkivel, pedig már páran felajánlkoztak, de én sose menék bele. Összivissz kipróbálásig mentem a dolgokkal.
2008. máj. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm a rengeteg választ! =)
2008. máj. 4. 06:38
 29/29 anonim ***** válasza:
55%

sZERINTEM NAGÍYON NAGY HÍBÁT KÖVETNEK EL AZZAL IS AZ EMBERKE HOGY ÁLTALÁNOSÍTANAK , MERT IGAZ A FIATALOK 70%A CIGIZIK , ISZIK , ESETLEG MÉG DROGOZIK IS :s AMI PERSZE ELITÉLENDŐ . DE AZOK AKIK MEG LEMMEK SZORAKOZNI , DISCOBA VAGY ILYESMI ÉS NEM ISZANK , CIGIZNEK AZOKAT MEG ELITÉLIK ? .. EZ IGY NAGYON NEM JÓ HISZ AKKOR MEG AZÉRT KEZDIK EL HOGY BEKERÜLJENEK EGY TÁRSDASÁGBA VAGY HOGY NE NÉZZÉK LE ŐKET .. ÉN 16 VAGYOK JÁROK BULIKBA , DE NEM CIGIZEK ÉS ÉN NEM FOGLALKOZOK AZZAL MIT MONDANAK MÁSOK NEKEM CSAK AZ FONTOS HOGY A BARÁTI KÖRÖM MEGÉRTSEN , TI IS TEGYETEK IGY NEM KELL FOGLALKOZNI OLYANOKKAL AKIK NEKED SE FONTOSAK , NE MIATTA KEZDEJETEK EL CIGIZNI ..

JÓ INNI NÉHA ÉN IS ISZOK , DEE MAX A FEJELM FÁJDUL MEG , DE MINDIG TUDOM HOL VAGYOK!

2008. jún. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!