Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tehetnék? Részletek lent.

Mit tehetnék? Részletek lent.

Figyelt kérdés
Tönkrement egy kapcsolatom, és az illető mindenkit rá akar venni, hogy ne beszéljen velem, plusz kibeszél mindenhol, amire bizonyítékom van. Azt hiszi, hogy általuk akarom visszaszerezni őt, pedig ez nem igaz. Nehéz életem van, nyitni nem tudok, ők fontosak nekem. Mit tehetnék? Segítségeteket nagyon köszönöm!
2009. júl. 23. 15:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Aki ismer teged, ugysem fog bedolni az exed dumajara! En is voltam hasonlo helyzetbe, es vegul az exem kerult ki vesztesen az ugybol :)) Nekem is vissza mondtak dolgokat, es aki ismert nekem hitt. Azota is tartanak a baratsagok :)

32/L

2009. júl. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ő egy barát volt. És én rontottam el a kapcsolatunkat. Változtam csak senki sem hiszi el. Én meg tönkremegyek idegileg, mert ha nincs kivel pozitívnak lenni nekem nem megy.
2009. júl. 23. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!