Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi lehet az oka a hízásnak és...

KATE123 kérdése:

Mi lehet az oka a hízásnak és mit tehetnék? (részletek lent)

Figyelt kérdés
12 éves leszek,és HÍZOK! napról napra,nem drasztikusan,de napi tíz,húsz dekát. pedig Mozgok,naponta ugrálókötelezek,sétálok és ritkán biciklizek,jah és hetente járok Zumbázni is. egyébként 158,2 cm vagyok (pontosan apukám mért,mérnök) és ma már 53 kg voltam. (kösz a normális válaszokat) :)
2011. aug. 1. 19:39
 1/7 anonim válasza:

Ember, 12 évesen még jó hogy hízol...Most van az az időszak amikor hízol és megnyúlsz, lehet hogy előbb hízol és utánna megnyúlsz majd...Hogyha tényleg sportolsz rendszeresen akkor ez azért van mert most léptél be ebbe a korba :)

14/F

2011. aug. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
okéé,hogy hízok,de..... napi tíz húsz dekát?? MIT TEGYEK??!! FOGYNI AKAROK!
2011. aug. 1. 20:00
 3/7 anonim ***** válasza:

Bolond vagy, te? Fogyni, 12 évesen??? Inkább mozogj, sportolj, és akkor az a napi 10 dkg izomba megy, nem zsírba. :)

Én ennyi idősen zabáltam - többet ettem, mint apa -, mégis tök vékony voltam. Meg leszartam a súlyom.


Más: 58 kilós voltam két éven át - heti 2x 1 óra mozgással úgy, h annyit ettem, mint állat. :)

2011. aug. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Írtam,h mozgok!!!!!! nemlehet szóval valamit tennem?
2011. aug. 1. 20:28
 5/7 anonim ***** válasza:
nem. nősz. ez van. ne legyél már fiatalon agyomosott diétamániás. szard le a súlyod úgy ahogy tette az előttem levő, és élj egézségesen
2011. aug. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köcce a válaszokat. csak tudni akarom fogyózzak e
2011. aug. 1. 22:07
 7/7 anonim válasza:

hát 12 évesen sztem nemkéne fogyóznod, amugy meg azért is hízhatsz pl mert túl sokat eszel .


még korai a fogyózás!

2011. aug. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!