Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy a francba van ez mindenki...

Hogy a francba van ez mindenki azt hiszi magáról hogy modell fotós aki vesz egy gépet?

Figyelt kérdés
Úgy látom az országban új őrület van akár merre megyek azt látom hogy emberek fényképeznek csajokat mint a modelleket,meg hallom hogy ez meg az vett fényképezőgépet és modellfotózik,mintha mindenki azt hinné ebben lesz a pénz.
2012. aug. 23. 12:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Mert ez folyik a médiából is.Kurv*k lesznek DJ-k és fotósok meg divattervezők.A homokosok stylistok stb.
2012. aug. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Na igen én pont nemrég voltam ma másik városban és ott láttam egy csajszi fotózott egy másikat,nekem kicsit nevetséges volt,aki fényképezőt vesz azt hiszi modell fotós aki meg előtte áll azt hiszi modell
2012. aug. 23. 13:08
 3/10 anonim ***** válasza:
Aztán csinál egy oldalt "bélafotográfi" címmel a facebookon ahol három laikus megmagyarázza neki, hogy tehetséges és máris fotós lett belőle, közben meg fogalma nincs az egészről.
2012. aug. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Ez most mér fáj neked? :) jobb talán ha tükör előtt fotózzák magukat? Honnan veszed hogy az elkészült képek nem lettek jók? Én is fotózom, ha valaki még embert fotózz nem hiszi azt hogy profi... lehet kipróbálja ezt az ágat, vaagy megkérte a másik lány nem-e csinálna róla képet. Szóval nem értelek téged. Szerinted a profik már így születtek? :) nevetséges.
2012. aug. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Fotográfus vagyok, nem csak mondom magamról, papírom is van róla, nem csak laikusok, de a szakma is elismer. Hidd el látom, hogy mi jó és mi nem. Az amatőrök ne hívják "photography"-nak az oldalaikat és ne kérjenek pénzt a képeikért, ez a nevetséges. :)
2012. aug. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Miért nevetséges ha valaki szeret fotózni? Miért kell hogy olyan tökéletes legyenek a képei, miért kell elvenni a kedvét tőle? Csinálja ha ebben leli örömét, minél többet csinálja egyre többet fejlődhet benne. Jah és én is ráírom a képeimre hogy photography már jó ideje pedig 3 éve fotózgatok :) 1 hónapja tükrös géppel.
2012. aug. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az amatőr fotográfia lényege, hogy örömét lelje benne, de ettől még nem lesz fotográfus. Ráírod, tényleg?Büszke lehetsz magadra, én meg holnaptól majd gyógyszereket írok fel mert három éve érdekel a gyógyszerészet...
2012. aug. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Figyi, a képek számítanak, nem az hogy mit írnak rá :) nem? Lehet valaki fotográfus vagy bármi, nekem nem jelent ez semmit, megnézem a képeit és arról látszik mit mennyire tud. Sokkal többet jelent mint pár puszta szó :) Megmutatod a képeidet? weboldalad címét?
2012. aug. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Oké, akkor mostantól végezhessen mindenki operációkat és döntsük el az alapján, hogy alkalmas-e orvosnak vagy nem. Ez egy szakma. Nem szeretném itt reklámozni. :)
2012. aug. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Nem kell reklámozni, küld el privibe. Csak kíváncsi vagyok, ennyi az egész, nem lejáratni akarlak. Elküldöm akkor az enyémet is, bár szinte csak makró.

Nem azt mondtam hogy ha valaki ráírja a szöveget a képeire akkor már profi vagy bármi, mondtam az nem jelent semmit. A képek számítanak. Vannak sima amatőrök akik nem végeznek el semmit, maguktól megtanulják a dolgokat és jól meg is élnek belőle. Attól függ hogy az illetőnek megvan-e a szeme hozzá, nah meg ha nem veti el a Ps használatát. :)

2012. aug. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!