Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 15 éves lány vagyok. Hullik a...

15 éves lány vagyok. Hullik a hajam bár dús a hajam de én agoddom azért. És ráadásul szédülök is mellette . Anyámnak szóltam már de ő azt mondta hogy elég dús a hajam nem látszik hogy hullik. Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
2012. aug. 29. 19:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Egyél kölest!!Erősíti a hajat!Úgy kell elkésziteni mint a rizst...
2012. aug. 31. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Okés majd kipróbálom azért köszi...
2012. aug. 31. 19:06
 13/15 anonim ***** válasza:

A rendszeres és helyes táplálkozásnak mindössze annyi köze van a hajhulláshoz, hogy a szervezeted abból próbálja rendben tartani magát, amit megeszel. Azok az ételek, amiket a nép eszik, nagy részük semmire nem jó, igen rossz minőségű. Ezért aztán az emberek általános egészségi állapota nagyon rossz. Nagyon sok betegség hiánybetegség, vitaminhiányból, vagy jó minőségű táplálék hiányából adódik.


A gyümölcsökből, zöldségekből eredő vitaminbevitelt pedig felejtsd el, azzal nem fog menni.


De minek tépem a szám, úgyis valami hülye sampont fogsz próbálgatni ahelyett, hogy az egészségeddel foglalkoznál.

2012. szept. 1. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Akkor a samponokat azt felejtsem el és inkább vitaminokat szedjek??
2012. szept. 1. 23:04
 15/15 anonim ***** válasza:
Multivitamin készítményt minden nap, zöldséget, sovány húst, telítetlen zsírsavat...és ezen felül próbálhatod azokat a samponokat, amiket itt írtak. De az első a rendes táplálkozás legyen, annak hiánya ugyanis betegségekhez vezet.
2012. szept. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!