Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Verekedni akar velem. Mit tegyek?

Verekedni akar velem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ma suliból jövet 3 cigány 1 nagyobbik meg 2 kisebbik.És a nagyobbik oda jött kötöszködni én meg nem hátráltam és kiáltam vele az úton.Meg akart rúgni de kihajoltam és becsaptam neki egyet utána meg oldalba rúgtam.Nem tudom hogyan sikerült ez..aztán a cigány felvett egy követ és azzal fenyegetett hogy ha nem megyek ki X helyre akkor végem van..4kor kéne ki mennem és lejátszani vele..próbáltam erősnek tűnni hogy félelmet keltsek benne..de úgy verekedés után kicsit betojtam és nem tudom hogy ki menjek-e..kérdek segítsetek..mit tegyek?

2012. szept. 6. 13:50
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem majd többen akarnak megverni, mivel megverted a kiscigót, így szól a testííreknek. Szerintem ne menj, mert ezek a rohadt féreg cigók, falkában támadnak!
2012. szept. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
De akkor mit tegyek? Mert apum arról volt híres hogy mindig kiált egyszerre több ellen is és meg is verte őket..nem akarok csalódást okozni..még akkor se ha ő ezt nem tudná..+ az én szégyenem lenne ha nem mennék ki
2012. szept. 6. 14:15
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen..nagy a pofájuk,de egyedül nem mernek támadni elég gyávák ebből a szempontból(na jó talán öregeket vagy olyanokat akiken látszik,hogy rohadt gyengék).Amúgy vannak olyan esetek amikor nem tesznek semmit csak fenyegetőznek főképp ha olyan helyen vagytok,ahol rengeteg ember van.Például az egyik suliba ahova jártam az egyik cigány belekötött 1 pasiba és délután már jött a falka+még akik a suliból jöttek ki és ott fenyegetőztek a pasi pedig egyszerűen csak a képükbe röhögőt és mondta h mien szánalmasak meg ilyenek és nem lett semmi.De tudok olyat példát is mondani,hogy 1 csajt piszkáltak az meg tökön rúgta az egyik pasit és a cigány már a csajhoz se mert szólni.Ezeket a példákat én láttam a valóságban,de állítólag ugyanaz a csaj csinált olyat is,hogy 1 kis cigány ugatott neki a csaj meg megfogta és a betonba vágta a fejét többször is(->kórház)és még azt is csinálta állítólag,hogy kiszúrta valakinek a szemét és lépcsőn lökött le embereket(ez magyar csaj volt amúgy,aki ezeket csinálta)
2012. szept. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
Akkor menj el, majd írd meg, hogy mi volt. (ha élve megúszod)
2012. szept. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom mi legyen...próbálom úgy felfogni hogy csak egyszer élek...és akkor bátornak kell lennem mert ezt lehet örökké bánni fogom...ki kell mennem még ha többen is lesznek..és ha rendőrségi ügy lenne belőle arcomon lesz a bizonyíték hogy kik vertek kit
2012. szept. 6. 14:23
 6/30 anonim ***** válasza:
100%

"és ha rendőrségi ügy lenne belőle arcomon lesz a bizonyíték hogy kik vertek kit"

Attól még egyáltalán nem biztos,hogy börtönbe kerülnek vagy,hogy egyáltalán lesz valami következménye,azért,mert bántottak,mert akkor meg rögtön azt mondják,hogy ők nem tettek semmit és,hogy milyen rasszista vagy és persze,ha szóba kerül ez a rasszista dolog,akkor már ezzel az egy szóval megúszhatják-.-Hát igen..ez Magyarosrszág

2012. szept. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
Ha valami elhagyatott,ritkán járt területre mondta,hogy menj,akkor semmiképp se menj,esetleg,ha valami forgalmas helyre mennétek,akkor megkérheted az egyik havert,hogy próbálja meg felvenni a jelenetet,ha úgy döntesz,hogy elmész(bizonyíték miatt)
2012. szept. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
foci pályán akarja ahol fél 5kor edzés és azt mondta 4kor menjek ki (de szerintem már lesznek kint)
2012. szept. 6. 14:42
 9/30 anonim ***** válasza:
Menj ki, és üsd szét a száját! Nehogy már "becsicskuljál"!xDD
2012. szept. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
Ha menni akarsz akkor menjél, de ne egyedül...
2012. szept. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!