Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Verekedni akar velem. Mit tegyek?

Verekedni akar velem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ma suliból jövet 3 cigány 1 nagyobbik meg 2 kisebbik.És a nagyobbik oda jött kötöszködni én meg nem hátráltam és kiáltam vele az úton.Meg akart rúgni de kihajoltam és becsaptam neki egyet utána meg oldalba rúgtam.Nem tudom hogyan sikerült ez..aztán a cigány felvett egy követ és azzal fenyegetett hogy ha nem megyek ki X helyre akkor végem van..4kor kéne ki mennem és lejátszani vele..próbáltam erősnek tűnni hogy félelmet keltsek benne..de úgy verekedés után kicsit betojtam és nem tudom hogy ki menjek-e..kérdek segítsetek..mit tegyek?

2012. szept. 6. 13:50
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
Biztos,azért nem ment el,mert nem ért rá a falka,egyedül meg tudja,hogy nincs esélye
2012. szept. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
jajj ezek soha nem jönnek el csak beijeszteni akar hogy ne legyél ott te sem.Aztán majd mondja hogy nem voltál ott a multkor stb...HA meg eljön nemgyedül az biztos
2012. szept. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:
Van egy ismerősöm és kihívta a gyereket hogy akkor játszuk le ma én meg a cigány srác...és meg nyertem a bunyót :D úgy volt hogy eleinte meg akart rúgni elkaptam a lábát bebasztam az orrához 1-et aztán homlokon vert és földre vittem ott pedig leszoríatottam és ütöttem a bordáját erőből kb úgy 4szer és fel adta :D. de hogy fojtatólag mi lesz azt nem tudom..
2012. szept. 7. 15:01
 24/30 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok :) :D 2xer is megverted akkor a tetvet.
2012. szept. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%
Király vagy komám! Üssed bátran ezeket a tetveket, ne sajnáld fater!:)
2012. szept. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:
:) :D :D
2012. szept. 7. 18:26
 27/30 anonim ***** válasza:

Hát minálunk nem ez a helyzet

Mi nálunk képzeljétek el,sikerült el érni hogy már tudja a kis cigó gyerek hogy ,,légyszives"

Tudom hihetetlen,de igaz!

Eggy ideig kötözködött,meg minden.Deee egyszer volt velünk egy kis össze tûzése,és csiribú-csiribá!Már ha olyat szólunk neki akkor képes azt mondani hogy ,,légyszives,hagyjatok békén"

Nagyon kamunak hangzik,de nem!

2012. szept. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim válasza:
100%
Gratulálok király vagy!! Példát szeretnék venni rólad!:) Nekem még nem volt ilyen éles helyzetem, de már nagyon készülök ilyesmikre!:)
2012. szept. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 brokenbone ***** válasza:
Ügyes!Kérj segítséget a barátaidtól.Ha igaz barátok nem mondanak nemet.
2012. okt. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Lett foganatja a sztorinak?
2017. ápr. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!