Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Verekedni akar velem. Mit tegyek?

Verekedni akar velem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ma suliból jövet 3 cigány 1 nagyobbik meg 2 kisebbik.És a nagyobbik oda jött kötöszködni én meg nem hátráltam és kiáltam vele az úton.Meg akart rúgni de kihajoltam és becsaptam neki egyet utána meg oldalba rúgtam.Nem tudom hogyan sikerült ez..aztán a cigány felvett egy követ és azzal fenyegetett hogy ha nem megyek ki X helyre akkor végem van..4kor kéne ki mennem és lejátszani vele..próbáltam erősnek tűnni hogy félelmet keltsek benne..de úgy verekedés után kicsit betojtam és nem tudom hogy ki menjek-e..kérdek segítsetek..mit tegyek?

2012. szept. 6. 13:50
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
Te is jársz a foci edzésre?Vagy csak ők?Mert,ha csak ők,akkor nem kéne menned max azt mondod,hogy nem pazarlod rájuk az idődet másnap,de ha járni szoktál az edzésre rendszeresen,akkor erős lesz bennük a gyanú,hogy félsz.Nem tudom,hogy mit csinálj...
2012. szept. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
én nem focizok meg őksem..csak nincsenek tisztában semmivel :D
2012. szept. 6. 14:50
 13/30 anonim ***** válasza:
"Aggyáá nekik, ne kíméld a tezsvíreket!!Bombázád szíjjel á mocskos fírgeket
2012. szept. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
Szerintem,akkor felesleges kimenni.Nem focizol,szóval(ahogy az egyik válaszoló is írta)mondhatod azt,hogy nem pazarlod rájuk az idődet.Én amúgy nem rég láttam olyat,hogy egy cigány nő elkezdett valakinek pofázni és amit kinyílt a villamoson az ajtó a férfi kirúgta a nőtXD A nő meg elkezdett sírniXD Megszakadtam a röhögéstőlXD Ott menősködik a nő utána meg sírXD
2012. szept. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
Amúgy te mennyire vagy sportos alkat?Na és cigányok?Gondolom pasi vagy,de ha gondolod és tényleg elmész,akkor nyugodtan rúgd őket tökön,a csajokat meg gyomorszájba üthetted,ha azok is lesznek
2012. szept. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
suliban tesi első vagyok nagyon jól megy a sport..csak a derekamnál az izület nagyon meghúzódott és nagyon fáj ..ebből lesz rossz..
2012. szept. 6. 15:30
 17/30 A kérdező kommentje:
a cigány meg háát..nem túl sportos alkat mit ne mondjak.. de én nem is attól a gyerektől tartok hanem a társaságtól
2012. szept. 6. 15:38
 18/30 anonim ***** válasza:
Mi lett végül?
2012. szept. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi lett végül,de mindenesetre,ha lesz valami komoly dolog,akkor szerez bizonyítékok pl.kapcsold be a mobilod és legyen a zsebedben,hogy hangfelvételt készíts amikor fenyegetnek,ha legközelebb megint verekedni akarnak,akkor kérj meg valakit,hogy filmezze valahogy elbújva az esetet,ha belemennél vagy készítsenek képeket,ha valamelyik épületen van kamera,akkor ott még fel is veszik(ha be van kapcsolva)
2012. szept. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:
Úgy volt hogy kimentem és nem tartottam tőlük de hát 1 léleksem volt kint.Ha meg akar valamit megint akkor mondom neki hogy nem később hanem most!Mert tőle egyáltalán nem tartok csak tudjátok milyen aljasak ezek..
2012. szept. 6. 19:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!