Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehet az embernek éjszaka...

Lehet az embernek éjszaka pánikrohama?

Figyelt kérdés
Nem is álmodtam rosszat, csak úgy felébredtem és a pánikroham általános tüneteit észleltem, nagyon heves szívdobogás, izzadás, hányinger...ébren még nem fordult eddig velem elő:(..vagy ez valami más volt?
2012. ápr. 23. 12:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne?De valószínűleg,akkor már nem aludtál.
2012. ápr. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
persze. sajna nekem is volt
2012. ápr. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen lehet éjszakai pánikroham. Rosszak az idegeid. Sportolj valamit.
2012. ápr. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Gyakorló pánikbetegként mondom a rohamnak nincs meghatározott ideje. Bármikor jöhet. Sportolj, lazíts ahogy tudsz, hallgass nyugtató zenéket vagy kabarét, iktasd ki a zavaró tényezőket, mérd fel, mi az igazán fontos és, mi az, ami csak annak látszik. Elalvás előtt valami szép, kellemes, nyugtató dologra gondolj. Az önszuggesztió nálam bejött.
2012. ápr. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
aha, sejtettem:( de azért gondoltam megkérdezem..köszi a válaszokat és tippeket!
2012. ápr. 23. 14:06
 6/8 anonim ***** válasza:

Igen, lehet. Éppen ma esett meg velem...Éjjel fél 2-kor arra keltem fel, hogy rosszul vagyok.

Egyet értek az előttem szólókkal. Hallgass nyugtató zenét, illetve sportolj valamit. ^^

2012. ápr. 24. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is mindig éjszaka jön elő...vagy amikor már majdnem elalszom. Tudom, hogy nagyon rossz érzés és nem lehet tenni ellene. Nálam megvan az ok, hogy miért van. Sajnos az elmúlt időszakban rengeteg csapás és és sok baj van jelenleg az életemben :( Sokszor nagyon nehéz...és a sok elfojtott teher így jön ki rajtunk.
2012. ápr. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Bár régi topic de nekem is éjjelente jön ki.. Főleg most a nagy bezártság idején, az ember nsgyon egyedül van a gondolataival. A nappal fel nem dolgozott feszültség kijön éjszaka és borzalmas érzés tud lenni. Nem vagy egyedül bár remélem már jobb!

2020. máj. 20. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!