Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Elhagytam az egész pénztárcám...

Elhagytam az egész pénztárcám mindenem benne volt jogosítvány, személyi, lakcímkártya, bankkártya stb. és ráadásul az anyakönyvi kivonatom sincs meg, hol lehet másolatot kérni vagy újat hogy van ez?

Figyelt kérdés

2012. szept. 26. 11:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Mindent az okmányirodában kell intézni, kivéve a bankkártyát, amit a bankban.
2012. szept. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha a tárcában benne volt a pinkódod is, vagyis használni is tudja az, aki megtalálja, most rögtön telefonon szólj be a banknak, hogy azonnal tiltsák le a pénzfelvétet róla. Persze ehhez lehet, hogy tudnod kell valami olyan adatot, amivel telefonon keresztül tudod igazolni, hogy te vagy az eredeti tulaj.
2012. szept. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Megtettem felhívtam és letiltattam most már csak az a kérdés hogy az anyakönyvi kivonatomat hol tudom kikérni
2012. szept. 26. 11:39
 4/9 anonim ***** válasza:
Minden iratot újra kell csináltatni az okmányirodában, a bankkártya ügyben már léptél, anyakönyvi kivonatot pedig a MÁKnál kérj.
2012. szept. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Meg hogyha kikértem és megyek a kocsival akkor ha megállít a rendőr és igazoltat megérti e hogy elhagytam és folyamatban van csináltatása vagy egyből büntet
2012. szept. 26. 11:41
 6/9 anonim ***** válasza:
Menj be az okmányirodába. Ott kiállítanak egy ideiglenes jogsit amíg az eredetit meg nem kapod. Azzal vezethetsz, és nem büntet meg a rendőr, ha azt bemutatod. Nekem is így volt.
2012. szept. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Adóazonosító kártyát a NAV ügyfélszolgálaton

TAJ-kártyát az OEP-nél kell újat kérni a régi helyett!!!!


Felhívod őket telefonon, megmondják, milyen nyomtatványon, vagy személyesben mikor mehetsz be hozzájuk!

2012. szept. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Anyakönyvi kivonatot a szülővárosodban kell kérni. Nekem is úgy volt. Az összes többit tudod helyben intézni, illetve a bankban.
2012. szept. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek
2012. szept. 27. 05:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!