Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Nem akarom az...

Mit tegyek? Nem akarom az unokatesómat, akivel nagyon jóba vagyok, emiatt elveszíteni.

Figyelt kérdés

Egyik este hosszasan elbeszélgettem az egyik unokatesómmal, akivel nagyon jóba vagyok. Szóba került, hogy az egyik ismerősének az egyik osztálytársa leszbikus. Erre ezt mondta:"Fúj, egy leszbi az osztályába, én biztos nem viselném el, ha egy leszbi lenne az osztálytársam!" Erre ezt mondtam:"Elég szomorú, hogy így vélekedsz az emberekről, mert lehet, hogy az a csaj tök rendes, nem kell emiatt elítélni!" Erre elkezdi:"Jó, jó, de akkor is fura!" És attól félek a legjobban, hogy, ha egyszer elmondom neki, hogy leszbikus vagyok, akkor mivan, ha undorodni fog tőlem, vagy utálni fog emiatt,hogy mondjam majd el neki??

14/L



2012. okt. 14. 18:25
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Értem. :) Köszönöm a válaszokat! :)
2012. okt. 17. 16:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!