Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A barátom exe folyamatosan...

A barátom exe folyamatosan zaklat telefonon. Van értelme feljelenteni?

Figyelt kérdés

Hetek óta hívogat, eddig az övén kívül kb. 5 másik számról is, smseket írogat, amikben hazugságokat talál ki. Van,hogy délután 4-től este 10-ig hívogatott.

A számát nem tudom letiltani,de ha tudnám is,más számról folytatná.


Egy smsére sem válaszolok,a telefont se veszem fel,mert akkor lesüllyednék az ő szintjére, de minden smsét elmentettem.

Feljelentsem? A rendőrség mit tehetne?



2012. okt. 17. 11:17
1 2 3 4 5
 11/44 A kérdező kommentje:

16.28-as válaszoló,köszönöm a linket, de nem minden szituáció ilyen.:)

És nem az volt a kérdésem,hogy ki mond igazat és ki nem, hanem hogy van-e értelme feljelenteni,ha hetek óta zaklat telefonon,és a számomat is a beleegyezésem- és tudtomon kívül szerezte meg.

Azért mert Neked esetleg rossz tapasztalatod volt,vagy hallottál ilyenről,nem kell minden pasiról ezt feltételezni,hogy átver.

2012. okt. 18. 16:37
 12/44 A kérdező kommentje:
Nem most tudta meg a csaj,már az elejétől tudta, és akkor is kaptam tőle pár "kedves" smst, de az utóbbi időben nagyon rámszállt.
2012. okt. 18. 16:40
 13/44 anonim ***** válasza:
51%

Nagyon magabiztos vagy! Ami jó is,meg nem is...pl:miért vagy olyan biztos abba,hogy a csaj hazudik?! Saját magamból kiindulva,nem neked akarok rosszat,csak én is ilyen magabiztos voltam...és egyszer csak kopp...a pasi amúgy alapból hű volt az előző kapcsolatában,vagy kapcsolataiban?

A kérdésre visszatérve:a feljelentés ugye kilőve...szóval marad az a verzió hogy kinyomozod mi az igaz és mi nem...aztán fogod magad,elmész hozzá és leállítod...ha akkor is a maga igazát fújja,akkor..gondolkodnék a helyedben,ki hazudik.

Egyébként szoktak találkozni vagy telefonon beszélni az ex meg a barátod? Ez is kiindulópont lehet.

2012. okt. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
41%

Kedves Kérdező.

A választ már megkaptad:ha nem fenyeget,akkor nem is fognak veled foglalkozni.És baromira nagy arcod van,hogy nem vagy kíváncsi mások tapasztalatára,véleményére.Akkor minek írtál ide? Ezekből a dolgokból,amiket írnak neked,eldöntheted mit tegyél.NEm támadni kell a válaszolókat,hanem ....de minek is magyarázom...úgyse érted...

2012. okt. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 A kérdező kommentje:

Már mondtam,hogy onnan tudom,hogy hazudik,hogy rólam is képtelen dolgokat talált már ki,és a barátom is bízott bennem.Én miért ne hinnék neki most ebben az esetben?

Nyilván annak fogok hinni,akit ismerek és szeretek,nem egy elkeseredett,mindenre képes nőnek,aki ráadásul meg is mondta,hogy szét fog minket választani.

Egyébként igen,hűséges volt a párom a kapcsolataiban. Most kérdezheted azt,hogy honnan tudom biztosan, de nekem erről szól egy kapcsolat,hogy megbízom a másikban,addig amíg nem ad rá okot,hogy ne tegyem.

2012. okt. 18. 16:48
 16/44 A kérdező kommentje:
Mivelhogy nem azt kérdeztem,hogy szerintetek igaz-e amit mond,hanem hogy ez már zaklatásnak számít e.Értelmezd a kérdést,és ha nem arra válaszolsz,akkor inkább ne írj semmit.Köszi.
2012. okt. 18. 16:49
 17/44 anonim ***** válasza:

Hány éves is vagy? Csak mert hogy vakon hiszel....:-)

a véleményem:próbáld megemlíteni a barátodnak,hogy feljelented.Ha helyesli,nem ludas.Ha nem helyesli és lebeszél,akkor tuti a "szex az ex-el".De ha még ebből sem esik le,akkor bízzál csak nyugodtan.

2012. okt. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
Zaklatás az az emberi méltóságot sértő, szexuális vagy egyéb természetű magatartás, amely az érintett személynek az egyenlő bánásmódról és az esélyegyenlőség előmozdításáról szóló törvény 8. §-ban meghatározott tulajdonságával (neme, faji hovatartozása, bőrszíne, nemzetisége, nemzeti vagy etnikai kisebbséghez való tartozása, anyanyelve, fogyatékossága, egészségi állapota, vallási vagy világnézeti meggyőződése, politikai vagy más véleménye, családi állapota, anyasága (terhessége) vagy apasága, nemi identitása, életkora, társadalmi származása, vagyoni helyzete, érdekképviselethez való tartozása, egyéb helyzete) függ össze, és célja vagy hatása valamely személlyel szemben megfélemlítő, ellenséges, megalázó, megszégyenítő vagy támadó környezet kialakítása.
2012. okt. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 andika8516 válasza:
39%
hú...akár a tesómék története...dettó...az öcsém elhagyta az élettársát egy fiatal kis r.bi miatt,a csaj meg nyomatja nekik a lelkiismeret-furdaló sms-eket-jogosan,igaza van,de nem ez alényeg.A kis hül.ye nő,meg már fel akarja jelenteni.Meg már az ex itt is kitálalt az új nőnek,hogy viszonya van az öcsémmel,ez igaz is,anyám,apám is tudja,de ez a kis csaj nem akar tudomást venni arról,hogy útba van és az öcsém már menne vissza a családjához,inkább rendőrséggel fenyegetőzik.Pedig én is tudok a viszonyukról,falaztam is már az öcsémnek nem egyszer és nagyon drukkolok,hogy újra együtt legyen a családjával.Úgyhogy mielőtt feljelentessz akárkit is,járj utánna,hogy ki mond igazat,ezt jól mondják a többiek,mert ha kiderül,hogy az ex valóságot írogat neked,akkor még inkább te ütheted meg a bokád.
2012. okt. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
már ne haragudj,de honnan van az ex-nek 5 külön telefonja,ez nagy hülyeség.
2012. okt. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!