Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A barátom exe folyamatosan...

A barátom exe folyamatosan zaklat telefonon. Van értelme feljelenteni?

Figyelt kérdés

Hetek óta hívogat, eddig az övén kívül kb. 5 másik számról is, smseket írogat, amikben hazugságokat talál ki. Van,hogy délután 4-től este 10-ig hívogatott.

A számát nem tudom letiltani,de ha tudnám is,más számról folytatná.


Egy smsére sem válaszolok,a telefont se veszem fel,mert akkor lesüllyednék az ő szintjére, de minden smsét elmentettem.

Feljelentsem? A rendőrség mit tehetne?



2012. okt. 17. 11:17
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
legyen igazad! (de én azért a helyedben nyomozgatnék titkon kicsit-csak a magam megnyugtatására)Figyu.Ha itt olvasgatsz,nagyon rafkósak ám az ex-ek,meg a pasik is.Keress hasonló támékat,bogarássz!Sok szerencsét!
2012. okt. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 andika8516 válasza:
31.ott a pont,javasolni akartam én is.(az öcsém kapcsolatára van bizonyíték,az ex már nekem meg is mutatta,mert jóba vagyunk nagyon,a gyerekek miatt is,meg amúgy is szeretem nagyon a csajt,szóval láttam a bizonyítékokat,csak a megfelelő alkalomra vár az "ex" is,hogy kitálalhasson és hiteles legyen)
2012. okt. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
nocsak-nocsak mit találtam...mint a mi történetünk,legalábbis elég sok a hasonlóság.Nos én a minden hájjal megkent gonosz ex vagyok...és soha nem írok olyan sms-t a r.bancnak,hogy azért fel tudjon jelenteni.Viszont viszonyom van immár 6 hónapja az "ex" élettársammal,aki történetesen a gyerekem apja is.És már elmondtam a r.ngyónak,ő meg nem hisz nekem,mert hogy én hazudok.Na persze :-).Ma is itt volt az "ex"-em,elvitte a fiút oviba,aztán visszajött.Ez megy minden nap.Érted? MINDEN NAP.És annak a kis l.tyónak fogalma sincs az egészről mert annyira be van butítva,hogy fel sem tételezi az ő barátjáról,hogy viszonya van az ex-ével...ja! és nekem is van bizonyítékom...pl:a mai napról is.Na ennyit arról,hogy hű de szeretm és megbízom a barátomban...egészségedre.
2012. okt. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
33:vissza akar menni hozzád,meg vedd is vissza ami a tiéd.A gyereketek érdekében.A kis p.csát meg jól megagyalnám a helyedben...legalább lenne oka feljelenteni.
2012. okt. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim válasza:
megcsal a barátod...az ex meg elmondta neked...ne legyél már ilyen magabiztos .az ilyenek esnek a legnagyobbat.és még fel akarod jelenteni...
2012. okt. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

na ennyit a hűséges barátról,aki nem szereti az ex-ét,és vakon meg lehet bízni benne...szívás...valaki mondott már neked olyat,hogy az ex nincs jóban a pasiddal-rajta kívül? Elég tanulságos és álszent sztori ez.

2012. okt. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 A kérdező kommentje:

A rosszindulatú megjegyzéseitek nem érdekelnek. Nem ismeritek sem az előzményeket,sem a körülményeket, így a legkönnyebb véleményt alkotni.:)

Olvassátok el még egyszer a kérdést,amit feltettem,mert nem arra válaszoltatok.Ha meg nem tudtok egy egyszerű kérdést értelmezni,akkor ne írjatok semmit.:)

A kérdés lezárva,sziasztok.

2012. okt. 21. 14:46
 38/44 andika8516 válasza:

Te pont olyan nagyképű p.csa vagy,mint az öcsém csaja...akit mindenki utál,az egész család,anyám,apám,bátyámék...stb...és ő sem akar hinni az exnek,mert ő biztos hazudik...pedig dehogy hazudik...nekem is megmutatta azt,amivel bebizonyítja hogy jóban van az öcsémmel...amint úgy látja,hogy itt az idő.De még vár,azt mondja,hogy legyenek jó nagyok a szarvai:-)

Pedig én már unom a falazást meg hogy játszom a hülyé a kis p.csa előtt,hogy nem tudok semmit...fúúúú.annyira utálom...szétszedett egy családot és még neki áll felljebb..legszívesebben felpofoznám...főleg mikor jön anyámékhoz nagy búval b.szottan,hogy még köszönnie is nehezére esik...te pont ilyen lehetsz!

2012. okt. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
húúú...ha te az a csaj vagy,akinek én vagyok az exe-akkor a héten kiborítom a bilit...már csak azért is,hogy meglásd végre ki hazudik...:-) és lehet-e hinni annak,aki úgy viselkedik,hogy azt mutatja feléd hogy szeret...na kapkodhatod a fejed...ja,és nekem nem kell vissza a barátod....
2012. okt. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
Itt nem te parancsolsz...véleményeket kértél,megkaptad.és a kérdésre válaszoltunk,megmondtuk az okokat is hogy miért zaklathat az ex.Ha neked ez nem tetszik,vessél magadra.És szállj le a magas lóról,itt az ideje szembe nézni a tényekkel.Hitegethet a pasid,jóban van az ex-el,ezt kellene már végre felfognod.
2012. okt. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!